Пъзели 66 - Световен шампионат 2024

  • 20 364
  • 742
# 165
Тук сме, готови сме, само дано и другите българи стигнат навреме, защото ще редим заедно за рекорда на Гинес.
Ето го първия линк почваме в 12 - https://www.youtube.com/live/B5uPS6RAaOM?si=k-eLbG3sZAbSmZBr
Виж целия пост
# 166
Успех, мацки! Мачкайте и разбивайте рекорди!
Стискаме палци и сме с вас. Relaxed Hands Raised Hands
Виж целия пост
# 167
Успех!
Виж целия пост
# 168
Успех,момичета! Flowers Four Leaf Clover Стискам палци Tada
Виж целия пост
# 169
Гледах записа. Добри сте, момичета. Това беше само за загрявка... Продължавам да гледам. Ще стискам палци, желая ви успех.
Виж целия пост
# 170
Гледам записа. Правилно ли оставам с впечатлението, че рекорда е подобрен и сега е паднал на 35 минути за 2000 части? Американски отбор е успял да го свали.
Виж целия пост
# 171
Аз успях да гледам по средата, изобщо не видях нашите, а гледах сигурно 25 минути. Казаха, ще американците са имали предварително пъзела да си го редят, което много ме изненада.
Виж целия пост
# 172
Американците грабнаха рекорда на Гинес с 49:15 минути. Убийствено бързо, пъзела е много хаотичен.
Втори са Германия и мисля трети Канада.
Ние се справихме добре, но в един момент останахме по малко редящите, но дадохме всичко от себе си.

След 25 минути е индивидуално Евето, тя, Ели и Мими вече се отправиха към залата, аз ще потегля след час, да хвана нейния финал и след това съм аз. Ели ще завърши вечерта.

Мими и Евето ни видяли на снимка в местния вестник 😆 и взели по един брой за всички ни.
Виж целия пост
# 173
Кажете какъв е цветът на тениските, да знам за какво да гледам.
Виж целия пост
# 174
Розови са за индивидуалното. А на Гинес са с бели. Виждаха се след 35-6 минута в клипа.

Сега се нареждам да гледам индивидуалното.

https://www.youtube.com/live/wxAeESHhR60?si=LdRtY-pUdN0x2Dn0
Виж целия пост
# 175
Пъзела и ние го имахме, всеки можеше да си го реди предварително, но ние лично не успяхме да се организираме за времето, което имахме.
Рекордът падна, но беше 40 и няколко минути от американците.

Ние редихме 10 човека, но на средата другите отидоха да почиват, че не бяха спали. Ние имахме още една скрита резерва, но все пак не успяхме да го завършим за двата часа, въпреки че редихме до края.

Пускам линка за следобедните групи - https://www.youtube.com/live/wxAeESHhR60?si=bS4Ee3FsFJxDWHpv
Виж целия пост
# 176
Пъзелът на първа група е супер!



Успех, Еве!
Виж целия пост
# 177
Давай Еве!!!
Виж целия пост
# 178
И на мен ми допада пъзелът на тази група - подходящ за състезание. Харесва ми също, че има коментар. Странно колко хора редят прави и полунаведени, здрави кръстове имат. Мен ме заболява почти веднага като започна да редя така.
Виж целия пост
# 179
Уау, първият (Кристин) финишира за 27 мин Open Mouth
Евето май не са я показвали още

Сега проверих резултатите от миналата година. Кристин е завършила втора, след Алехандро, с подобно време
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия