Пъзели 66 - Световен шампионат 2024

  • 20 364
  • 742
# 180
Виж целия пост
# 181
Браво, Еве!
Сега стискаме палци на Весето, започват всеки момент.
Виж целия пост
# 182
Браво на Евето Simple Smile Не видях точно на кое място и с какво време, нещо съм я изпуснала, но после видях скрийншота на Мона Лиза и се подразбра, че се е класирала. Видях другите две българки. Петя Бамбова беше 35-та, а Никол Николова я дадоха на два пъти, коментаторките харесаха маникюра й и се вдъхновиха да говорят колко им е трудно на тях самите да са с дълги нокти. Не видях на кое място е, но завърши успешно Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Труден ми се струва втория пъзел, не виждам нито едно цветно петно, само някаква лодка ми синее бледо.
Виж целия пост
# 184
И на мене мъчно ми се види.
Виж целия пост
# 185
Много е труден този пъзел, дано Весето да е на място, на което вижда добре.
За поредна година изобщо не ни показват.
Виж целия пост
# 186


Определено е доста по-труден.
Виж целия пост
# 187
Много труден ми се струва и на мен, всичко изглежда един нюанс.

Последната група за деня!
Стискаме силно палци и за Ели.
Падна й се най-лесния и приятен пъзел според мен.

Виж целия пост
# 188
Пъзелът на третата група:


Не е лош Simple Smile Стискам палци на Ели. Предишната група я изтървах.

А, сега видях, че Аделка го е пуснала.
Виж целия пост
# 189
Ехаааа, супер як пъзел.
Виж целия пост
# 190
Много неравностойни пъзели.
Виж целия пост
# 191
Delta, явно сме публикували едновременно.

Сали, те и миналата година бяха неравностойни, но поне тази се смилиха и дадоха лесен пъзел на вечерната група, която е най-прецакана заради светлината.
Виж целия пост
# 192
Гледам, че Весе е с време 1:22:11
Това я класира на 83 място от общо 103-ма участници редили за време. /час и половина/
Има още една българка на 89 място с време 1:24:07
Иначе общо са били 180 човека в групата.

Евето е с време 1:03:50, класирана на място 100 от общо 152-ма редили за време.

Бухтичка е на 34 място с време 00:46:20
Виж целия пост
# 193
Аз много се дразня, че нашите въобще не ги показват.
Евето я мернах за кратко, а Весето хич не я видях, Ели също.
Чак като финишира успях да я видя.



Подсказаха ми, че Евето и Весето са се записали като доброволци и са от двете страни на Ели на снимката, ако не сте обърнали внимание.... като мен, примерно Satisfied

Браво момичета, супер сте всички!
Виж целия пост
# 194
Ели беше бърза на последните части, много спокойна, в добро настроение завърши. Blue Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия