Пъзели 66 - Световен шампионат 2024

  • 20 364
  • 742
# 495
Моля, покажете за не особено ориентираните, от кои пъзели мислите, че ще изберат за редене.
Виж целия пост
# 496
На миналата пъзелмания имах предположение точно за Eye Spy серията и взех, че познах.
Тази година честно, нямам никаква идея.
Не са останали в сайта много праймове, а както казва Ели, предвид цената на билета, няма логика да дадат от стандартните, а и ще настане яко хейт. 
Та, искрено се надявам да заредят нови, които да пуснат директно на състезанието.
Виж целия пост
# 497
Ама дали Трефл имат нещо ново пуснато Simple Smile иначе за 40лв билета трябва да са прайм.
Виж целия пост
# 498
И аз ще участвам, взела съм билет за събота сутрин.
Погледнах в озон пъзелите на Трефл и нито един не ми харесва, особено за състезание.
Искрено се надявам на пъзелманията да дадат такива, които ги няма в сайта и най-вече да са от Prime серията, но дълбоко се съмнявам.
Ади, тогава може за Събота след обяд да взема. Да участваме във всички групи Smiley
Виж целия пост
# 499
Ама дали Трефл имат нещо ново пуснато Simple Smile иначе за 40лв билета трябва да са прайм.

Ами странното е, че последният каталог на праймовете е от 2023  и в общи линии всички са тези, които са заредени в озон.
Това ме навява на мисълта, че е възможно да дадат от последните нови, които качиха. Водят се Premium Plus Quality, но реално само кутията им е по-лачена, парчетата са си стандартен Трефл. Повечето са разни пейзажи с преобладаващи небеса, зеленини и морета. Хич не съм фен на състезание баш подобни да се паднат и то с влизащите навсякъде парчета на марката.

Ади, тогава може за Събота след обяд да взема. Да участваме във всички групи Smiley

Ооо, чудесна идея, Мими. Аз съм поръчала вече билет, но ако на теб не ти е проблем за този час, определено ще е по-добре да се разпишем във всяка група.
Виж целия пост
# 500
Направо нещо се развълнувах! Много е яко, че ще имаме пак състезание.
Виж целия пост
# 501
Аз тогава може да взема за неделя сутринта и тамън за всички групи
Виж целия пост
# 502
Вече и мен ме развълнувахте Simple Smile
Виж целия пост
# 503
Аз тогава може да взема за неделя сутринта и тамън за всички групи
Вече взех за събота следобед
Виж целия пост
# 504
И аз се чудя дали да участвам. Нещо ми се струва трудно организационно с бебока, ама първият път като участвах с Весето, Зори беше на горе долу толкова, колкото е Явор сега.
Виж целия пост
# 505
Браво за ентусиазма за състезанието.

На 19 да се съберем да редим заедно на Сердика? От колко да се видим?

Аз наредих Икеята, но нямах време да я снимам. Качеството е средно, разнообразни части, но въпреки това влизат чудесно на грешното място. Но се нареди прилично бързо, не ми достави особено удоволствие.
Виж целия пост
# 506

Poppies, 1000 части
Bluebird

Към края потръгнаха нещата Joy
Много е красив!
Виж целия пост
# 507
Св. Валентин още не е дошъл, ама аз наредих пъзела Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Юхуу, Александър на 19ти си е на математиката и съм на линия в района , когато кажете Sunglasses

А се замислих, ако искате да сме солидарни с Vox да донеса ей тази красота. Единствения пъзел дет съм отваряла с ясно съзнание и прибирала обратно Joy
Виж целия пост
# 509
Еве, бих го взела, ако ще го продаваш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия