Пъзели 66 - Световен шампионат 2024

  • 20 364
  • 742
# 480
Vox, да се включа и аз със суперлативи за нещата, които правиш. Наистина са ти златни ръцете, много съм впечатлена.

И да покажа един нареден, който се оказа толкова лесен и приятен, колкото и красив.

Berries and Flowers
Schmidt, 1000

Виж целия пост
# 481
Hristina Zlatanova, много хубав избор на пъзел е направил синът ти. Eurographics е една от харесваните марки в темата, включително и на мен ми е любима. Нестандартните парченца са голямо удоволствие.
Имаш ли вече заплануван следващ пъзел за редене?

Да , имам. Дори вече го наредих:

Извинете ме, че е настрани, но още съм нова в снимането:) Пъзелът е Трефл, 1000 части, от Джъмбо. Обожавам котки, и се побърках от кеф, докато редих.
Виж целия пост
# 482
Люмият вкъщи Марино Дегано.
Виж целия пост
# 483
И аз се отчитам с наредени пъзели




И малко статистика, като не включва доста пъзели дето сме тренирали Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Еве, много са хубави и цветни пъзелите.
Аз още го мъча това Клементони, не знам трудно ли е или аз съвсем съм се разкапала. Клоня към второто.
Виж целия пост
# 485
Евето, яко на вълна Дисни.
Мина Лиза и аз като теб, хич ме няма в реденето тази седмица. Никакви сили нямам вечер.
Виж целия пост
# 486
Взех ги назаем и то преди световното и да взема да ги върна Simple Smile аз отворих и един градиент на Енджой тази вечер и е почти готов, но ми се доспа Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Аз тази година съм наредила много по-малко пъзели от предишната. Не знам дали защото времето ми се топи както ми се струва или защото мисля наистина да ги направя 3Х13 000.

Disney 100
1000 части
Clemenotni
Виж целия пост
# 488
Никой нишо не казва за Пъзелманията? Кой ще участва?
Виж целия пост
# 489
Ох, иска ми се да се вълнувам, но като знам какво ще стане ми е доста по-безинтересно Laughing Даже не съм си направила труда да видя какви пъзели има на Трефл в озон. Иначе имам билет де, за неделя следобед.
Виж целия пост
# 490
Тогава нали е ваканция и сме на активен туризъм в околията на Габрово. Аз съм пас Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Аз най-вероятно ще взема билет за събота сутринта
Виж целия пост
# 492
Аз още не съм мислила за кога, малкия иска да участваме двамата Simple Smile
Ето два завършени от мен тази сутрин


Благодаря на Ади за тях Simple Smile
Виж целия пост
# 493
И аз ще участвам, взела съм билет за събота сутрин.
Погледнах в озон пъзелите на Трефл и нито един не ми харесва, особено за състезание.
Искрено се надявам на пъзелманията да дадат такива, които ги няма в сайта и най-вече да са от Prime серията, но дълбоко се съмнявам.
Виж целия пост
# 494
Ее, две години бяха прайм, (с изключение на единия финален), а сега и цената на билета май е по-висока, така че аз предполагам по-скоро отново ще са прайм. Не ми се мисли какво мрънкане ще настане иначе Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия