Бяха се разслоили и имах поне 10-15 голи парчета с отделен горен слой още от началото. Те и другите едвам се държаха като цяло. И се чудя какво да правя, как да го редя това чудо, състезаваме се все пак, не върви да спра. И се сещам, че лепилото на детето е на другия край на масата. Отивам, взимам го и почвам да лепя
Само дето докато лепя осъзнавам, че не съм сигурна, че ги лепя правилно, което може още повече да ме обърка в последствие
Една голяма каша беше всичко, разсея ме доста и очаквано завърших последна. То ми беше ясно, че няма да съм първа, исках само да го завърша и все пак успях 


Засега не са ми отговорили от R., но дори и да ми изпратят нов пъзел, няма много какво да го правя (освен да го продам). Вече развалих наредения.
Както тази Карън има своя серия към R., така и те да се уредят. А може пък и да си въобразявам и за техните пазари наистина да няма по-качествени марки от R. 
И да не ми го пратят, пак съм доволна, че поне ми отговориха. Радвам се, че немският най-после ми послужи за нещо.















Препоръчани теми