Хасково - 22

  • 20 536
  • 332
# 120
Тука в Милаб ги работят.
Виж целия пост
# 121
Здравейте! Някой да има актуален телефон за контакт с д-р Христов, който преглежда гърди в МЦ на Кърджалийска? И всъщност - дали работи още там?
Виж целия пост
# 122
Рали, https://business-europe.bg/%D0%B4-%D1%80-%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%BE
Виж целия пост
# 123
Благодаря! И аз тези намерих, но на мобилния не отговарят, а стационарният е ненабираем - не е валиден. Затова си помислих, че не са актуални Rolling Eyes
Виж целия пост
# 124
Здравейте! Някой да има актуален телефон за контакт с д-р Христов, който преглежда гърди в МЦ на Кърджалийска? И всъщност - дали работи още там?
пишете му на вайбър, когато е свободен ще ви отговори🙃
Виж целия пост
# 125
Да споделя, защото съм впечатлена - докторът ми върна обаждането от сутринта. Работи, явно контактите са същите, имам записан час за утре.
Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 126
Здравейте! Можете ли да споделите впечатления от лятна занималня в града- условия, големина на групи, цена?

Какво е заплащането на детегледачка за дете на 2, 5 години /ориентировъчно/? Интересувам се само за занимания и грижи за детето 🙂 Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 127
Около 8лв на час за детегледачка, като основно наблюденията ми са, че се търси постоянна ангажираност. Някой предпочитат твърда заплата и осигуровки да им вървят.
Виж целия пост
# 128
Моля за препоръки за добър невролог!
Виж целия пост
# 129
Моля за препоръки за добър невролог!
Д-р Тумбалова от Димитровград
Виж целия пост
# 130
Моля за препоръки за добър невролог!
Д-р Тумбалова от Димитровград
Може ли телефон за връзка?
Виж целия пост
# 131
Здравейте! Моля да ми предложите детски /15г/зъболекар, освен д-р Тодоров, защото е много зает. От клиниката на Киряков доволни ли сте и какви са цените?
Виж целия пост
# 132
Здравейте някой правил ли е лазерно избелване на зъби в Хасково ? Може ли да препоръчате някой/клиника и как вървят цените Simple Smile
Виж целия пост
# 133
+359 88 957 6335 доктор Тумбалова.
От клиника Киряков сме доволни, но не знам актуални цени, иначе роднинско дете чисти във вторник зъбен камък. По принцип е малко по-скъпо, но си заслужава. Вниманието и отношението са безценни.
Виж целия пост
# 134
Частната Авицена зад Бизнес центъра работи ли още? За медицинско за смяна на шофьорска книжка ми трябва, или някъде другаде където не те мотаят по кабинети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия