Нямам нищо против новите актьор, но не искам да гледам абсурден сценарии.
Втори сезон беше тотална щета, затова избирам реализма за третия.







Стига вече с тия глупости,мисля че тук сме разумни хора и най-вече не сме обсебени,поне аз мисля че не съм.Цял ден се тръшкате за глупости,момичета.Още не сме видели ни трейлър,нито серия а хванахме рибата та чак я загорихме.Емрулах беше писал че ще ги съберат след 3,4 серии.Партньорка може да означава секретар във фирмата,дясната му ръка,не е задължително да му е любовница.Онур си знае работата,евала му,разбуни кошера,та чак ще избухне...всички ще гледат.Мен само ме е яд че не избраха един красив актьор за Сейран,да си оплакне очите малко Афра.Стига само на Мерт са му поднасяли готини мадами.Не забравяйте че гледаме сериал,нищо общо с живия живот.Чаща вино,мезе и лаптопа и каквото ми покажат,поне аз ще съм така.А да и продължавам с розовите очила,Сейфер ще има и бебета също.Няма как да е иначе


Препоръчани теми