Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 54

  • 53 031
  • 749
# 390
Хелоу! 🫶
Гроздето започва! ✌🏻
Виж целия пост
# 391
Хаттуч била в ялъто също, не е умряла. И тъй като била с кремав костюм, Халис и той е жив Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 392
Добър ден, момичета!
Явно името Пелин си изигра ролята и се пренесе с цялата си тежест върху новата партньорка на Ферит.
Тя пристигна със самочувствие и усмивка,  но не знам как ще се спаси от нападките на фандома.
Явно, името на популярния сериал ги съблазнява да участват, но не си дават сметка каква ще е съдбата им, ако се опитват да разделят главната двойка.
Много имена се разделиха с мимолетната слава в този сериал.
Малко време остана до първият епизод на трети сезон и еуфорията на зрителите  е голяма.
Виж целия пост
# 393
Ако днес пуснат снимка на Мерт с новата му "партньорка" аз съм пас, ако ще каквото ще да има във фраговете.
Виж целия пост
# 394
Мистери 😂😂😂😂😂😂😂😉,ти не си добре. Каква снимка , какви пет лева. Вчера говорим едно,днес друго. Ето това ни трябва на нас
Виж целия пост
# 395
Добър ден, момичета!
Явно името Пелин си изигра ролята и се пренесе с цялата си тежест върху новата партньорка на Ферит.
Тя пристигна със самочувствие и усмивка,  но не знам как ще се спаси от нападките на фандома.
Явно, името на популярния сериал ги съблазнява да участват, но не си дават сметка каква ще е съдбата им, ако се опитват да разделят главната двойка.
Много имена се разделиха с мимолетната слава в този сериал.
Малко време остана до първият епизод на трети сезон и еуфорията на зрителите  е голяма.

Кога се очаква пъртият епизод?
Виж целия пост
# 396
Мистери, блазе ти Grinning Аз ще гледам каквото ще да дават, затова се нервя отсега Stuck Out Tongue Winking Eye

Коментар в инстаграма на Пелин



Ася, 13 септември ще е новата серия, уж Grinning
Виж целия пост
# 397
Не вярвам чак толкова да са изкукали, че да започнат със снимка на Мерт и Пелин Rolling Eyes Но и аз съм като Мистери, ако покажат това... чао на дизито.

Еве Heart, много точно са го написали. Надявам се Пелин да е от породата на тези младежи и да не си прави ПР на гърба на Мерт, а даже напротив - да ни покаже главните заедно на сета.
Виж целия пост
# 398
Здравейте,  момичета!
Много са се разгорещили страстите последните няколко дни, но то е нормално при положение, че  вкарат нови персонажи в любимото ни дизи.
Опитвам се да не се настройвам отрицателно към новите попълнения и ще гледам независимо от това какво ще ни поднесат драгите сценаристи.
Знам, че ще ни пилят нервите порядъчно, но също така знам, че всеки петък със съдоразширяващо в ръка ще седя пред екрана да се наслаждавам на СейФер.
Хубав и усмихнат ден!:four_leaf_clover:
Виж целия пост
# 399
Здравейте,  момичета!
Много са се разгорещили страстите последните няколко дни, но то е нормално при положение, че  вкарат нови персонажи в любимото ни дизи.
Опитвам се да не се настройвам отрицателно към новите попълнения и ще гледам независимо от това какво ще ни поднесат драгите сценаристи.
Знам, че ще ни пилят нервите порядъчно, но също така знам, че всеки петък със съдоразширяващо в ръка ще седя пред екрана да се наслаждавам на СейФер.
Хубав и усмихнат ден!:four_leaf_clover:

По една серия на седмица ли ще пускат? Дали ще има с ангийски субтитри?
Виж целия пост
# 400
,Asia1на първата страница в темата има подробно информация,за английски език и за руски,линкове към сайтове. Всеки петък е сериала ,един път в седмицата 😚
Виж целия пост
# 401
Ако днес пуснат снимка на Мерт с новата му "партньорка" аз съм пас, ако ще каквото ще да има във фраговете.

Надявам се да не са чак толкова прости да няправят такава грешка.
Виж целия пост
# 402
Привет !
Изненадвате ме момичета ! Заради една поредна Пелин , да се отказвате от дизито. Никога !  Актрисата ми е безразлична - една от многото. Иска да  си припомним , че и нея  я има. Нямам намерение заради нея да си зарязвам Мерт и Афра. Още по-малко пък заради Онур , защото той е в дъното на всичко.
Бяха ни обещали  интересен втори сезон  , е знаем какво получихме.  Предполагам , че положението с нейната интересна история ще е същото.
Друг е въпроса , какво ще е отношението на Афра и Мерт към влязлата с толкова шум и нагласено интервю колежка. Там вече бих се подразнила , но само толкова.  Може пък да им се получат нещата /прословутата химия/ и да останем приятно изненадани.
Мен повече ме вълнува "партньора" на Афра , защото ми е по-малко известен. Такива лица ми се гледат - нови , неизвестни, да ме изненадват, да ме накарат да ги харесам. Но що ли така , там интервю не видяхме ?! Явно това партньоство , ще е по-маловажно от другото патрньорство. Ай , горката Сейран , пак ще се дърпа  и ще е недостъпна ! Жалко ! Много искам да я видя и нея на дивана с друг мъж , а пък после нека да избяга , като Феро.
Чакам си петъка аз . Ще се заредя с подходящите "успокоителни" и..... така.
Виж целия пост
# 403
👑🧿
Виж целия пост
# 404

Красавица Heart Eyes В караваната е, а Thinking

Май е с банския и са й слагали система Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия