ДВАНАДЕСЕТИ клас - 2024/2025 - Началото!

  • 49 868
  • 753
# 135
Хаха, и аз имам снимки от последния първи учебен ден. По-трудно беше със 7-класничката 🤣

И днес - неучебен ден!
Виж целия пост
# 136
Снимах аз, поне ми се усмихна на излизане - имам снимки за колажа първи и дванадесети клас Blush
Днес спокоен ден, щели да им раздават учебници, а класният иска да им уплътни времето с геометрия Joy
Това следобеда, сега отиде на фитнес.
Виж целия пост
# 137
Хаха, и аз имам снимки от последния първи учебен ден. По-трудно беше със 7-класничката 🤣

И днес - неучебен ден!
Виж сега, не можеш да се сърдиш на седмокласничката. Знае детето какво го чака и вчера за нея е било 46 август. 😁
Виж целия пост
# 138
Нямам снимка. Но иска да си купи Айфон, щото правел хубави снимки ?! Абсолютна чвор-ка.
Виж целия пост
# 139
Редно е една 16ка айфонче да си вземе детето😂😅😀и снимки, и видеа прави хубави сигурно. Драма на драмите сме с тия снимки, затова ще правим наново цялата фотосесия….беснях сума време🤪🤣
Виж целия пост
# 140
Сигурно не трябва да казвам, но заради тези пусти снимки закупихме фотоапарат Сони Joy айфон, Самсунг и прочие вече не ни задоволяват Joy Щастлива съм се, поне веднъж и аз мога да се възползвам от прищевките Joy
Виж целия пост
# 141
Нямам снимка. Но иска да си купи Айфон, щото правел хубави снимки ?! Абсолютна чвор-ка.
Съгласна съм да снимките и клиповете с Айфон🙂 Хич не е чвор- ка девойката, да знаеш😃
Виж целия пост
# 142
Ииии настъпи денят за последният първи учебен ден в средното образование. Да намерят пътя си децата! И да са здрави! Сякаш вчера се тресяхме от седмокласни нерви...Simple Smile
Ааааа Евдокия и тя се уреди със снимки, то да не съм се напъвала ей така преди 18-години....да ме прощава Simple Smile
Изпратих ги от нас, пожелах им да устоят на бурите и да излезнат победители в битките и двамата тази година - 7-ми и 12-ти клас е у нас.
Толкова бързо пораснаха....не ми се искаше сякаш! Наборът е направо неузнаваем. Свали 35кг...и стана пич та дрънка Simple Smile))) Ейййй....аз съм го родилаааа

Виж целия пост
# 143
Евдокия, какво хубаво име имаш!❤️
Ехейй, как 35 кг?!
Това  си е направо геройство!
Виж целия пост
# 144
Я дай рецептата за тия 35 кг, че бал ме чака, трябва да влезна в роклА
Виж целия пост
# 145
Евдокия, какво хубаво име имаш!❤️
Ехейй, как 35 кг?!
Това  си е направо геройство!
Благодаря ти.
Ами събуди се.....То плюска, плюска...затъркаля се...не се спря и....един ден явно реши, че така не се харесва. Спря да се търпче, внимава какво яде, храни се три пъти на ден и спира. Спортува много...бързо ги свали, за една година се прибра и направи тяло
Виж целия пост
# 146
Евдокия, какво хубаво име имаш!❤️
Ехейй, как 35 кг?!
Това  си е направо геройство!
Благодаря ти.
Ами събуди се.....То плюска, плюска...затъркаля се...не се спря и....един ден явно реши, че така не се харесва. Спря да се търпче, внимава какво яде, храни се три пъти на ден и спира. Спортува много...бързо ги свали, за една година се прибра и направи тяло

Поздравления за резултатът!
Когато човек е мотивиран, няма невъзможни неща!
Особено пък за младите хора❤️
Виж целия пост
# 147
Я дай рецептата за тия 35 кг, че бал ме чака, трябва да влезна в роклА
Нали знаеш, че в тийн възраст е лесно. Особено при момчетата. Като вземат да израстват, като забушуват тез ми ти хормони. Знаеш ли колко енергия гълтат? И ако спрат с боклучавите храни, а и се хванат малко да правят мускули, бързо се вталяват.
При момичетата е по-трудно. Там хормоните обратно влият.
Пък при нас вече е всичко "заспало" 🤣 и рецептата за сваляне е висша тайна. То пак същата, де, ама след 40 слабо действа.
Виж целия пост
# 148
Е, ти ме съсипа Simple Smile))))
Отсега предупреждавам и се извинявам, че от другия месец започвам да гладувам и ще съм двойно зла.
Виж целия пост
# 149
Я дай рецептата за тия 35 кг, че бал ме чака, трябва да влезна в роклА
Нали знаеш, че в тийн възраст е лесно. Особено при момчетата. Като вземат да израстват, като забушуват тез ми ти хормони. Знаеш ли колко енергия гълтат? И ако спрат с боклучавите храни, а и се хванат малко да правят мускули, бързо се вталяват.
При момичетата е по-трудно. Там хормоните обратно влият.
Пък при нас вече е всичко "заспало" 🤣 и рецептата за сваляне е висша тайна. То пак същата, де, ама след 40 слабо действа.

Стон, какви ги приказваш😃
Ние тук  всички сме 20+😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия