ДВАНАДЕСЕТИ клас - 2024/2025 - Началото!

  • 49 867
  • 753
# 150
Е, ти ме съсипа Simple Smile))))
Отсега предупреждавам и се извинявам, че от другия месец започвам да гладувам и ще съм двойно зла.
А то не е ли, че на бала всички ще гледат децата и ние ще можем да минем между капките, та да се мине без глад? 😁
Виж целия пост
# 151
А, не, моето огледало не ме пропуска, много е проклето!
Виж целия пост
# 152
И моето огледало е проклето. То не знае, че аз се чувствам на 20, даже и + няма. Има си свое мнение, огледалото, и затова аз го избягвам. Усърдно.
Ред е права. На бала всички ще гледат младежите и девойките.
Виж целия пост
# 153
Ако спрем алкохола, сигурно ще отслабнем Joy
Виж целия пост
# 154
Забавният призив беше преди лятото за плажа, ако може да се гледаме един друг с разбиране. Joy
Пренасяме го за бала просто. Да не се мъчим.
Виж целия пост
# 155
Ако спрем алкохола, сигурно ще отслабнем Joy
JoyJoyJoy

Хепи, задавих се. С глътка ром!
Виж целия пост
# 156
Значи ако ще ми ставате еко,био,здравословно, спортуващи и хрисими въздържатели,напускам групата
Виж целия пост
# 157
Ако спрем алкохола, сигурно ще отслабнем Joy
Ще си стоя дебела значи
Виж целия пост
# 158
То аз не съм го почвала твърде. Явно ще си ходя пухкава Blush
Виж целия пост
# 159
На мен лятото по принцип ми е надебеляващ сезон Simple Smile Коктейли, дълго заседяване по маси, малко тренировки, малко сън.
Плюс три килограма съм, но хич не вярвам в гладуването и трайните резултати от него Ще ги сваля с махането на сладките коктейли, повечко протеини и движение.
Моят дванадесетокласник започна годината с гаден вирус и снимки от началото нямам. Вкъщи си е тази седмица.
Да сме живи и здрави,  другото се нарежда.
Виж целия пост
# 160
Само си представете - магазини, рокли - първа, втора, трета, амнайста. Па обувки, чанти, ризи, панталони... Напрягам се вече. Как така ще спираме алкохола???
Виж целия пост
# 161
Аз не се напрягам от това, даже го чакам с нетърпение. Искам да е вече април-май.
Виж целия пост
# 162
Аз не се напрягам от това, даже го чакам с нетърпение. Искам да е вече април-май.
Аз даже бих се телепортирала директно в септември-октомври Simple Smile
Виж целия пост
# 163
А не, да са отпрашили половината набори нанякъде. Искам да си му се порадвам, докато още си е у дома и не е заминал да учи някъде.
Виж целия пост
# 164
Аз искам да е вече юли, но не заради каката, а заради дребната и то заради голямото чакане на резултати, класирания. Каката си действа по нейните задачи, няма напрежение засега. Тя основната работа си я свърши миналата година, тази би трябвало да е по-лежерна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия