Бари (Пулия) и Матера (Базиликата) – Красивата Южна Италия - 8

  • 45 153
  • 754
# 510
Благодаря  на всички, които пишат в групата! От информацията, която прочетох нашето приключение в Бари минава страхотно!   Мога да кажа, че цената на билета за влака от летището до Бари е 5.30 евро.
Билета до Алберобело е 5 евро на човек в посока.  Днес в 10 часа тръгнахме три автобуса за Алберобело. Толкова много хора имаше. На връщане също имаше много хора , автобусът тръгна 25 минути преди обявеното време и беше директен до Бари.  Останалите, които не можаха да се качат останаха да чакат втори.
Приятно пътуване на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Аз искам да попитам от Алберобело, някой знае ли до колко часа тръгват автобуси за Бари? Иска ми се в един ден да направим Сафарито и от там в Алберобело, ако има транспорт.
Виж целия пост
# 512
Аз искам да попитам от Алберобело, някой знае ли до колко часа тръгват автобуси за Бари? Иска ми се в един ден да направим Сафарито и от там в Алберобело, ако има транспорт.
Тук : https://www.trenitalia.com/en.html си задай маршрута и конкретната дата и виж.
Датата винаги е важна - може да има промени за деня по ред причини.

Между другото в ден неделя вече излизат директни влакове от / до Бари без смяна в Путиняно. Дано успеят скоро и останалите.
Виж целия пост
# 513
Аз искам да попитам от Алберобело, някой знае ли до колко часа тръгват автобуси за Бари? Иска ми се в един ден да направим Сафарито и от там в Алберобело, ако има транспорт.
Това е от вчера .
Виж целия пост
# 514
Привет.
Записвам се да ви следя.
Плануваме почивка септември, октомври с приятели. 4 възрастни, тийн на 14 и 2 деца на 8. Някой да препоръча в Бари такъв апартамент за 7 човека, в близост до гарата. Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 515
Здравейте, искам да питам дали е добре да се пътува до Катания през август за почивка и разходки? Има ли хубави плажове и какво може да се види? Благодаря.
Виж целия пост
# 516
48.8 градуса на сянка - август - Сицилия. Доколкото знам е рекорд за Европа.
Виж целия пост
# 517
Някой, който е запазвал кола за Бари от този сайт https://mietwagen.check24.de/ , имал ли е проблем с плащането?
Виж целия пост
# 518
Някой, който е запазвал кола за Бари от този сайт https://mietwagen.check24.de/ , имал ли е проблем с плащането?
Аз съм го препоръчвала. Все през него резервираме. Но май наистина последните 2-3 пъти плащахме с Пейпал, защото нещо не ставаше с картата на ПИБ.

Иначе не се притеснявай! Сайтът е надежден. Използваме го от 10-15 г. И хотели сме резервирали, включително и български. Simple Smile Пускат и разни наградки по 5-10 евро в профила.
Виж целия пост
# 519
Благодаря за информацията, Таня!
Виж целия пост
# 520
Аз резервирах кола през Букинг, но май ще я откажа и ще резервирам от тук. Предполагам няма проблем със застраховките?
Виж целия пост
# 521
Здравейте! Нашето пътешествие наближава и започват да изникват въпроси.
Има ли директен превоз от летището на Бари до Матера или трябва първо да отидем до Бари Централе и от там за Матера? Писах на мястото, в което ще бъдем настанени, но са ми пратили само два сайта, без никакви обяснения. Може би не говорят английски добре.

Това са ми пратили:

https://shop.marozzivt.it/from/Bari%20Aeroporto/250226/to/Matera … a8b8-1fc565a37434

https://www.omio.com/app/search-frontend/results/L5D2019F95F9D4E … FOdBoC4yEQAvD_BwE

Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 522
Аз резервирах кола през Букинг, но май ще я откажа и ще резервирам от тук. Предполагам няма проблем със застраховките?
Не се е налагало да търсим обезщетение, но обикновено застрахователят е Алианц или дъщерна фирма. Гледаме всички надписи да са зелени, т.е. застраховката да включва всичко.
Виж целия пост
# 523
Здравейте! Нашето пътешествие наближава и започват да изникват въпроси.
Има ли директен превоз от летището на Бари до Матера или трябва първо да отидем до Бари Централе и от там за Матера? Писах на мястото, в което ще бъдем настанени, но са ми пратили само два сайта, без никакви обяснения. Може би не говорят английски добре.

Това са ми пратили:

https://shop.marozzivt.it/from/Bari%20Aeroporto/250226/to/Matera … a8b8-1fc565a37434

https://www.omio.com/app/search-frontend/results/L5D2019F95F9D4E … FOdBoC4yEQAvD_BwE

Предварително благодаря!

Здравейте! Това ми излиза в приложението Trenit:



Може би не задавам коректно спирките? До колкото бях чела пътуването от летището на Бари до Матера е под 2ч, а според това приложение е повече от 3ч…
Виж целия пост
# 524
Това са влаковете с прекачване в Бари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия