Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Септемврийска вещерска и спортна

  • 81 040
  • 2 233
# 210
Да е здрава и щастлива Пантичката! Да е с късмет,  да жъне успехи и да среща добри хора!
Има решение на ВАС за легнали полицаи - март 2024 г. Физически лица са завели дело срещу наредбата за изграждане и монтиране на легнали полицаи. Докато не се приеме нова наредба, изграждането на нови легнали полицаи е преустановено.
Сирос, отпусни душата и отдъхвай!
Виж целия пост
# 211
Мерси,Уинд!
Виж целия пост
# 212
Здрава да е Пантичка, спокойна и уверена.
Виж целия пост
# 213
Сири, а детето кефи ли се на плажа? Ако той е спокоен там, отпусни се и ти - книга, напитка, нещо на телефона. Аз също не съм фен на лежането цял ден на пясъка, но с хубава книга и напитка ми е приятно. Предпочитам на планина, но и плажа е почивка. Поне не е като да си в офиса.
Виж целия пост
# 214
Жива и здрава да е Пантата! Много успехи и лек пубертет и желая Wink
Виж целия пост
# 215
Жива и здрава да е Пантата! Много успехи и лек пубертет и желая Wink
Лекия пубертет на майка и го пожелай 🤣. Сори Пандич, но не се въздържах. Яко ти дупе.
Виж целия пост
# 216
Жива и здрава да е Пантата! Много успехи и лек пубертет и желая Wink
Лекия пубертет на майка и го пожелай 🤣. Сори Пандич, но не се въздържах. Яко ти дупе.

Ре, аз си помислих същото, така че няма за какво да се извиняваш. 😂

Уми, благодаря! Лекият пубертет е едно от нещата, които и аз самата пожелавам и за двете ни. Очертава се интересен период - дете в пубертета, майка в пременопауза и дядо със старчески акъл. 😂

Още веднъж благодаря на всички за пожеланията! Желая здраве и щастие и за вас и семействата ви!
Виж целия пост
# 217
Весел празник на малката Пандичка.
На мама повече вино в чашата 😃
Виж целия пост
# 218
Стига я плашихте с тоя пубертет, бре! Ще мине, всички минават от там, някои и не излизат никога (някои мъхове предимно, не се отнася за Лан Joy) и пак си живеят чудесно.
Виж целия пост
# 219
Жива и здрава да е Пантичката, прекрасна млада дама ще стане!
Кайси, здрава да си и ти поне още 50! Страхотна си, много шик и съвсем си отговаряш на аватара! 🍑🤗🤗
Приятна почивка на почиващите си, заслужихте си я, така че й се насладете (Сири.. 😅🤗)
Виж целия пост
# 220
До докато мине и критическата идва 🤣
Виж целия пост
# 221
Ре, как ти е лесно сега! И на мен де.
  Ма и при тях ще мине.
Виж целия пост
# 222
Хайде да не говорим за мъжкия пубертет, че има индивиди които никога не са излизали от него !
Има и по-стряскащи отклонения при мъжете, основно на тема характер и манталитет, но те си имат наименования, които ако цитирам тук ще ме баннат. За съжаление обаче са доста често срещани.....
Виж целия пост
# 223
Здрава и разумна да расте Пантичката,и със срама към познати да се пребори!
Виж целия пост
# 224
Вода все така йок - имах две бутилки по 1.5 л, пратих мъха за още и да допълни запасите за санитарни нужди от някоя крайградска чУшма.
Госпожиците горе търчат като коне, всичко се тресе. 20+ са, да не помислите, че са малки дечица.
Бляяя.
Кога казахте, че отиваме в родопското село?

Мид Heart Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия