Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 150 - септември 2024)

  • 106 558
  • 1 139
# 1 050
Ледарката е хубава, то всъщност е съд за бутилка и да сложиш лед, да я охладиш, но за 1 от 5, мерси!
Виж целия пост
# 1 051
КК се излагат с тези награди, както всеки път.
В калиакра ме няма. Фантастико и бек то скул..... и там ме няма, но защо са изтеглени само 78 човека /поне толкова преброих аз/за стори тел, а за слушалките изобщо няма печеливши.
Виж целия пост
# 1 052
Игра за вино и ракия - https://www.facebook.com/photo/?fbid=122174975228123720&set=a.122111018618123720
Виж целия пост
# 1 053
Във Фантастико тази вечер има рекламна активност- при покупка на сирене Президент се търка скреч карта и може да се спечели ръкохватка.
Скрит текст:

Лоши снимки, но да придобиете представа
Виж целия пост
# 1 054
Слушалките са изтеглени, явно не са качени, ММ е спечелил.

КК се излагат с тези награди, както всеки път.
В калиакра ме няма. Фантастико и бек то скул..... и там ме няма, но защо са изтеглени само 78 човека /поне толкова преброих аз/за стори тел, а за слушалките изобщо няма печеливши.
Виж целия пост
# 1 055
Тия от КК ще приключа с тях. Никога нищо. По - скоро от някой giveaway от инстаграм ще спечеля отколкото с тях.
Виж целия пост
# 1 056
Такъв голям бранд като КК,а се излагат с тези никакви награди!
Това си е подигравка с потребителите!
Виж целия пост
# 1 057
Тия от КК ще приключа с тях. Никога нищо. По - скоро от някой giveaway от инстаграм ще спечеля отколкото с тях.
И аз така. Последно ми е тавичката. От тогава пълна суша. А дъщеря ми носи с шепи капачки и кенчета... Но пък и наградите са едни мижави..., та не ме е яд много Simple Smile
Виж целия пост
# 1 058
A някой знае ли нещо за играта на кауфланд"Училищен календар с награди"
гледам, че още няма печеливши. Звъняли ли са на някого?
Виж целия пост
# 1 059
A някой знае ли нещо за играта на кауфланд"Училищен календар с награди"
гледам, че още няма печеливши. Звъняли ли са на някого?

Вероятно са прозвъняли вече, защото аз 2 пъти получих утешителна награда в приложението, че не печеля от календара.
Виж целия пост
# 1 060
В Киндер изписва ли нещо след като качите бележка? При мен просто все едно се рефрешна страницата. Сега не знам как да го приемам това 🧐 сега се сетих че им бях сърдита на Киндер от миналата им игра с опаковките! Бяха ми ги отхвърлили, после уж ги оправиха, ама пак нищо не спечелих, та малко е под въпрос какво бяха оправили.
Виж целия пост
# 1 061
О, аз Киндер, Нутела и Калиакра ги зачерквам от списъка вече! Край с тях!
Одобрили, неодобрили, спам не спам, не мога да се занимавам.
На Калиакра безумните правила просто съм потресена що за мозък го измисли това.
Виж целия пост
# 1 062
Току-що.

Виж целия пост
# 1 063
Днес си получих колонката от Хел айс кафе и Петрол, също и тениската от КК.
В Киндер и Нутела ме няма.
Чакам тениската от Загорка от 1во теглене.
Виж целия пост
# 1 064
Може ли снимка на тениската от КК, моля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия