Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 150 - септември 2024)

  • 106 558
  • 1 139
# 1 080
Най-накрая и аз да спечеля тениска в 19:35 ч.
Виж целия пост
# 1 081
Здравейте! Някой има ли линк за играта на Кауфланд и 7 дейс?
Виж целия пост
# 1 082
Здравейте! Някой има ли линк за играта на Кауфланд и 7 дейс?

7DAYS & Kaufland 🥐🎁

Купи продукти "7DAYS" от Kaufland за минимум 4лв.,  регистрирай номера на касовата бележка на БЕЗПЛАТЕН SMS - на номер 108004 и Разбери веднага дали печелиш:
🥳 1 от 60бр. Годишен абонамент за "Уча се" ( по 2бр. Всеки ден )
🥳 1 от 120бр. Раница + 3бр. Тефтери "7DAYS" ( по 4бр. Всеки ден )

*Пълни правила и условия на играта: https://lion.app.box.com/s/ae25ish82br73qyavdc3rvoqpjk873gv📍

Играта продължава до 30-ти септември 💥😍
Виж целия пост
# 1 083
Old spice и Лидл изтеглиха ли наградите?
Виж целия пост
# 1 084



Виж целия пост
# 1 085
Аз пък днес си спечелих тен на ръкав и чадър+химикалка на празника на плодородието в моя град 😁
Виж целия пост
# 1 086
С фотоапарат съм от ИГ☺️
Виж целия пост
# 1 087
Добро утро. Относно тениските на Кк-само веднъж ли може да се спечели? 🤔
Виж целия пост
# 1 088
С фотоапарат съм от ИГ☺️
Ееее, супер награда, браво - приятно хващане на щастливи моменти!
Виж целия пост
# 1 089
Благодаря, КалиКали!
Късмет и още много награди ти желая!
Виж целия пост
# 1 090
Честито, emli.

Август нямах възможност да играя, включих се последните дни и имах късмет. Оттогава играя всеки ден и нищо, септември ми е празен месец. Дано ми се усмихне в последните дни. 🍀
Виж целия пост
# 1 091
Честито на всички за наградите! Пожелавам късмет и за напред! Последните месеци,освен чашите от кока кола ме няма никъде,а се включвам почти във всяка игра. И тениска на кока кола неможах да спечеля! Пробвах няколко пъти,но нямам късмет(то не че и кодове имам😀ако някой има излишни бих пробвала пак)Мрън! Да сме здрави пък другото.... Късмет на всички😘
Виж целия пост
# 1 092
Имаше игра в емаг с памперси Pampers. Някой може ли да ме ориентира къде мога да  видя победители?
Виж целия пост
# 1 093
Някой регистрирал ли е бележка днес в pgonlinepromos? Като кача снимка на касовата бележка и ми излиза размазана и не се разчита. Отдавна съм играла и нямам спомен дали излизаше така не четливо.
Виж целия пост
# 1 094
Относно Киндер - на кой имей пращате писма за да питате дали са Ви одобрени бележките?
Че или съм нацелила почивните дни или съм объркала имейла, защото вече 3-ти ден нямам отговор от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия