Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 150 - септември 2024)

  • 106 560
  • 1 139
# 1 095
Може ли помощ, къде се намира номера на касовия бон при Лидлските бележки и мога ли да скрийншотна бележката от приложението?
Виж целия пост
# 1 096
Може ли помощ, къде се намира номера на касовия бон при Лидлските бележки и мога ли да скрийншотна бележката от приложението?

Номера е долу ляво както при останалите бележки.
Зависи за какво ще я ползвате. В някои игри пише изрично, че не може дигитална бележка, а ако може дигитална/копие, то трябва да ви е заверена с печат на магазина.
Виж целия пост
# 1 097
За Киндер.
Този номер с нулите ли? (друга бележка е това)
Виж целия пост
# 1 098
Номерът на бележките на Лидл е горе под УПН. Пише Ном. и после Бон. Така беше обяснено в игрите на Лидл, когато трябваше да се регистрира касовия бон.
Виж целия пост
# 1 099
Аз винаги съм регистрирала само този номер с нулите.
Виж целия пост
# 1 100
Номерът на бележките на Лидл е горе под УПН. Пише Ном. и после Бон. Така беше обяснено в игрите на Лидл, когато трябваше да се регистрира касовия бон.

Това там е пореден номер на продажба.

Във всички софтуери номер на касов бон, се намира долу ляво до надписа фискален бон и QR кода.
Когато играта изисква да се въведе номер на касов бон, се пишат числата долу ляво на бележката.
 В наредба 18 има приложение с картинки. Там може да си прочетете кое на касовата бележка какво значи.
Виж целия пост
# 1 101
Когато играта е организирана от самия ЛИДЛ, то се регистрира УНП номера от касовия бон.
Виж целия пост
# 1 102
За Лидл е друго. Дамата пита за Киндер, която е за всички магазини.
Унп значи уникален номер на продажба, което по наредбата не означава номер на касов бон.
Виж целия пост
# 1 103
Да, аз питам за Киндер, купен от лидл
Виж целия пост
# 1 104
Аз пък днес си спечелих тен на ръкав и чадър+химикалка на празника на плодородието в моя град 😁

Впечатлена съм от празника в твоя град, поздравления!

И аз съм със сувенири от там.
Виж целия пост
# 1 105

Току що,в последния момент,отново с единствена бележка.
Ок кока кола ,сигурно 30капачки съм регистрирала и не мога да я хвана тази тениска .
Виж целия пост
# 1 106

Виж целия пост
# 1 107
Хубав награди пуснали КК, ама няма да направят лошо, малко и съдове да пуснат-тенджери, тави, тигани.. Нали все казвате, че "четат" тук 😃, та да си направя "устата" и да пуснат.. 😁

Да допълня поста, с една игра за домашният любимец.





Виж целия пост
# 1 108
Дано да четат наистина КК, излагат се с такива бройки. Аз имам кодове, но за 3-5бр въобще не се напъвам да участвам. Миналата година с домакинските съдове беше добре, първо че влизат в употреба, второ, че имаше достатъчно бройки. Трябва малко бойкот да им направим! Тотална излагация с тези награди.
Виж целия пост
# 1 109
Добро утро!
Седмицата ми започва вкусно с награда от ИГ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия