Български филми и сериали - На раздумка за българското кино и телевизия (тема 3)

  • 42 851
  • 736
# 285
Уникален е "Дом за нашите деца"! Много истински!
Виж целия пост
# 286
Благодяря за споделеното за " Без криле" .  Аз лично много харесвам Ники Илиев като режисьор, въпреки противоречивите мнения за филмите му. Нямам търпение да го гледам.
Аз също го харесвам. Колкото и да му се смеят някои хора, филмите му са приятни, свежи, позитивни и ведри. Остава ми хубаво усещане след тях, за разлика от последните, които гледах в една платформа - "Диада", "Чалга", "Уроците на Блага", "13 август". Съжалявам, но не знам кой има полза от толкова безнадеждност, черногледство, тегоба и депресия, без поне мъничко светлинка да се вижда и ако случайно се види, то тя да е от приближаващия влак. Ясно е, че не може всичко да е цветя и рози, но поне някакъв баланс да има, не да си безмилостно смазан и потиснат от показаното на екрана...
Виж целия пост
# 287
Хубово е да има светлина и хумор в един филм, не може само драма и депресии аман от тях. Трябва да разпускаме.
Ако искам да се депресирам ще си пусна новините.  Сега може филмите на Ники Илиев да не са masterpiece но повечето ми харесват, не са лоши.
Аз няма да гледам новият му филм “ Без криле” не проявам  интерес и не виждам любими артисти.
Виж целия пост
# 288
Някоя дама ходи ли на "Почивката"? Хареса ли ви? Каква е цената на билет в Арена ? Heart
Виж целия пост
# 289
Оо не Диада е най големият компромис който решх да направя като го гледам !! Отвратителен филм показващ деморализацията при тинейджърите , и оплюването на учителското съсловие . Харесвам Яна Титова и Александър Алексиев но този филм е 🫤🫤🫤💩💩 Според мен тя е искала малко да вземе идея от " Еуфория " и "13 причини защо " но не и се е получило . 😐😐
Виж целия пост
# 290
Коя от всичките Арени?
Не съм го гледала не съм почитател на Светът на Ванката,но предполагам за техният филм билетите са по евтини, повечето  децата отиват да ги гледат. Различно е  на местата  цената на билетите.


Ол тя е похванала доста черна материя. Никак не харесвам тези сюжетни  линии някакви тийнове да се напиват и друсат, само защото “ животът им е гаден” и искат да се доказват и внимание да правят и прочие.
Доста бг филми не съм гледала само като им видя постера ми става ясно,че са бляк.
Виж целия пост
# 291
Билетите за всички филми са с една и съща цена. Разлика има само ако филмът е на 3 D или 4 D. За ученици, студенти, пенсионери и инвалиди има отстъпки.
Виж целия пост
# 292
Започнаха снимките на Мамник. Владо Пенев ще играе една от главните роли. Предлагам ще бъде в ролята на  Емил. Можете да я слушате с неговият глас в сторител ❤
Аз прочетох книгата харесва ми.  Хубово е че пак почнаха да правят фантастични  сериали. Определено ще има  компютърната анимация. Ще ми е интересно как Виктор Божинов ще пресъздаде мистичната и зловеща атмосфера.
Виж целия пост
# 293
Нямам търпение за Мамник. Хареса ми книгата.
Виж целия пост
# 294
Аз съм скептична за Мамник. Сюжета предполага да има доста спец ефекти, а в БГ такъв не е правен. Само да не вземат пак Духовникова, че аман.
Виж целия пост
# 295
Надявам се че не. Никак не си я представям в ролята на полицайка с червени коси на 40 години рокаджийка,която е малко свита и романтична душа. 😄
Виж целия пост
# 296
Аз сега четох, че Халваджиян ще е продуцент. Още от сега предричам пълен провал.
Виж целия пост
# 297
Защо мислиш,че ще е провал? Той е само  един от продуцентите  осигурява парите и инвестира. Филмите и сериалите се правят от сценаристи, режисьор и оператор. Те са главните от тях зависи продукцията дали ще е успешна , техните виждания и тн. Дори да съберат най-добрите актьори ако сценарият е тъп и режисьора също няма как актьорите да спасяват цялото положение. Не мога да съдя без да съм го гледала. Освен това Божинов е много добър режисьор и направи един от най-добрите сериали у нас.
Виж целия пост
# 298
Пътят на честта също е на Магърдич но не смятам че е пълен провал !! Това от къде го измислихте ?? Седем часа разлика също беше негов и не беше пълен провал също !! Във Пътя на честта за мен се изигра една от най хубавите изиграни роли на злодей във българското кино и това е тази на Бонка !! Галя Александрова направи страхотен образ който и до ден днешен помня . Аз не мога да кажа за едно нещо дали става или не ако не съм го гледала ! Много бързо го отписахте !! Аз смятам да го гледам живот и здраве . 😏😏
Виж целия пост
# 299
Според мен сериала ще е хубав, с интерес ще гледам. Мистерията на българският фолклор. ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия