Български филми и сериали - На раздумка за българското кино и телевизия (тема 3)

  • 42 852
  • 736
# 270
Да се включа и аз към възхвалите за Гунди. Страшно много ми хареса, това е един позитивен филм. Очите на актьорите грееха. А Павел направо ми пълнеше душата всеки път, в който се усмихваше. В голяма част от нашите филми, актьори се мръщят, гледат лошо, говорят бавно. Нищо общо с измислиците на Макариев и Луиза. Или нелепиците на Ники Илиев. Има надежда за българското кино.
Виж целия пост
# 271
Да се включа и аз към възхвалите за Гунди. Страшно много ми хареса, това е един позитивен филм. Очите на актьорите грееха. А Павел направо ми пълнеше душата всеки път, в който се усмихваше. В голяма част от нашите филми, актьори се мръщят, гледат лошо, говорят бавно. Нищо общо с измислиците на Макариев и Луиза. Или нелепиците на Ники Илиев. Има надежда за българското кино.
На живо Павел е още по чаровен !! Току що го видях на театралната сцена , голям диамант е това момче .. Има уникална харизма , и чар . Павел е една от причините да харесвам толкова много този филм . 😊😊
Виж целия пост
# 272
Отново гледах “ Защото обичам лошото време” много хубово ме зарежда ❤ Липсват  ми зелените дървета и  бурните дъждове
Виж целия пост
# 273
А на мен "Гунди " !! Даже мисля да го гледам за трети път . Леко съм пренастинала , но ми се гледа някой хубав филм и този знам че е такъв . Дано скоро го пуснат по Hbo . 😊😊
Виж целия пост
# 274
Гледах трейлъра на “Всичко за сина  ми “започва по БНТ от 5 януари. Изглежда доста добре заснет за което евала! Историята на стендъп комеди актьор Рачков, самотен баща. Въпреки,че не харесвам бившата му жена Христина и Рая Пеева поне тези роли им отиват недоразбраните,драматичните,цупящите се кифленски жени. Мисля да му дам шанс от това което показаха не е зле.
Виж целия пост
# 275
Гледах трейлъра на “Всичко за сина  ми “започва по БНТ от 5 януари. Изглежда доста добре заснет за което евала! Историята на стендъп комеди актьор Рачков, самотен баща. Въпреки,че не харесвам бившата му жена Христина и Рая Пеева поне тези роли им отиват недоразбраните,драматичните,цупящите се кифленски жени. Мисля да му дам шанс от това което показаха не е зле.
И аз мисля да го гледам !! Нова година , нов сериал дано е интересен . 😊😊 Рая Пеева ми е , не искам да използвам силна дума за нея , но ще кажа че ми е неприятна . Ролята и в Дяволското гърло ми беше излишна  , и по добре че се махна бързо . 😁😁 Още от Ягодова луна ми е антипатията към нея . 😏😏
Виж целия пост
# 276
На мен ми напомня на онази лошата блондинка  от Капан за родители 😁 Сигурно ролята ще й такава подобна. От тия двете човека се беше хвърлил на жепе линията. Да се надяваме сериала да е добър.
Виж целия пост
# 277
На мен ми напомня на онази лошата блондинка  от Капан за родители 😁 Сигурно ролята ще й такава подобна. От тия двете човека се беше хвърлил на жепе линията. Да се надяваме сериала да е добър.
Да да ! Те и образът и във " Гърлото " го махнаха доста бързо слава богу . Има нещо неприятно в нея , както и във гаджето и . За разлика от Захари , Явор ми е пълен чвор . 😏😏
Виж целия пост
# 278
Някой гледал ли е вече "Без крила" ? В нашата дълбока провинция всички прожекции са само от 20.30 ч., време, в което се приготвям за лягане, но ще го гледам. Имаме си редовна компания за кино, защото трябват минимум 5 човека, за да пуснат филм.....
Виж целия пост
# 279
Аз отивам днес и ще пиша после.
Виж целия пост
# 280
Гледам Жени Калканджиева в "Ятаган" със Зуека си думат на маса с чаша вино в ръка. Не знаех за актьорските и хм...напъни... Yum
Виж целия пост
# 281
Напъни, напъни, но се справя по-добре от някои прехвалени натвизджии.
Виж целия пост
# 282
Много ми хареса "Без крила". Бяхме 5 човека в залата, което ме изненада силно.
Филмът е очаквано много тежък, но без излишни драми, напражение и крясъци. Наум се справя много добре, а Докле е просто чудесен, като треньорът Петър. Спокойни са двамата, играят умерено и добре. Няма преиграване и глупости, характерни за българските филми.
Не е за всеки този филм, много хора не желаят, особено преди Коледа,  толкова мъка и трудности. Но показва, какво може да направи човек, ако иска и окрилява тези, които постоянно се оплакват или са неразбрани от обществото.
Виж целия пост
# 283
Благодяря за споделеното за " Без криле" .  Аз лично много харесвам Ники Илиев като режисьор, въпреки противоречивите мнения за филмите му. Нямам търпение да го гледам.
Виж целия пост
# 284
https://www.az-jenata.bg/a/8-svobodno-vreme/73135-ochakvayte-dom … ir-ot-10-dekemvri
Мисля, че това е първият български сериал, който съм гледала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия