Български филми и сериали - На раздумка за българското кино и телевизия (тема 3)

  • 42 846
  • 736
# 150
И аз най-сетне гледах филма 😘❤ Да се влюча към прекрасните отвизи. Не усетно минаха три часа и аз се разплаках два пъти 😭😭 Знаех си,че ми хареса ама направо се влюбих! Пак ще го гледам и пак! Този филм остава в историята!
ПОКЛОН ГОЛЯМ ПОКОЛОН ПРЕД ТАЛАНТА НА ПАВЕЛ И САНДИ И ЦЕЛИЯТ КАСТ ПОКЛОН!!! 💐❤❤❤
Чувствах всички човешки емоции. Пренасяте в 60-те и началото на 70 години, атмосферата до най- малкият детайл перфектно. Комедия,романтика и хубавата чиста любовна  история между Георги и Величка. Като всяка двойка и те си имаха своите трудности.
Когато се появи персонажа на Пенко Господинов на стадиона тръпки ме пробиха, подготвяха ни за бурята. Особено сцената с Христо Пъдев.
Хубава изненада,че видях Тино от Революция z.
Филмът е много красив,истински, емоционален. Никой не мрънка и тн.
 На всички хейтъри пишещи  глупости по социалните мрежи да ядете печени киселици! То е историята на мъж ама велик истински мъж, честен,добър малко наивен но който животът му туко що е започнал и изведнъж се сблъска с трудностите и опасностите. Много смелост се изкисква да направи това което направи Гунди! Поклон пред  паметта на г-н Аспарухов! 🤍
Като се появиха ДС имаше една такава музика напрегната. Тъмната стая,пушека от цигарите им, коридорите зловещо. Те си бяха българска версия на гестапо. Исках да извикам  като Кирил Господинов “ На вашата мама” проклетници! 😤
Павел Иванов е рядка перла! ❤Искам пак да го видя на живо и да му благодаря! Поздавления на целият екип! ❤❤😍
Виж целия пост
# 151
И аз най-сетне гледах филма 😘❤ Да се влюча към прекрасните отвизи. Не усетно минаха три часа и аз се разплаках два пъти 😭😭 Знаех си,че ми хареса ама направо се влюбих! Пак ще го гледам и пак! Този филм остава в историята!
ПОКЛОН ГОЛЯМ ПОКОЛОН ПРЕД ТАЛАНТА НА ПАВЕЛ И САНДИ И ЦЕЛИЯТ КАСТ ПОКЛОН!!! 💐❤❤❤
Чувствах всички човешки емоции. Пренасяте в 60-те и началото на 70 години, атмосферата до най- малкият детайл перфектно. Комедия,романтика и хубавата чиста любовна  история между Георги и Величка. Като всяка двойка и те си имаха своите трудности.
Когато се появи персонажа на Пенко Господинов на стадиона тръпки ме пробиха, подготвяха ни за бурята. Особено сцената с Христо Пъдев.
Хубава изненада,че видях Тино от Революция z.
Филмът е много красив,истински, емоционален. Никой не мрънка и тн.
 На всички хейтъри пишещи  глупости по социалните мрежи да ядете печени киселици! То е историята на мъж ама велик истински мъж, честен,добър малко наивен но който животът му туко що е започнал и изведнъж се сблъска с трудностите и опасностите. Много смелост се изкисква да направи това което направи Гунди! Поклон пред  паметта на г-н Аспарухов! 🤍
Като се появиха ДС имаше една такава музика напрегната. Тъмната стая,пушека от цигарите им, коридорите зловещо. Те си бяха българска версия на гестапо. Исках да извикам  като Кирил Господинов “ На вашата мама” проклетници! 😤
Павел Иванов е рядка перла! ❤Искам пак да го видя на живо и да му благодаря! Поздавления на целият екип! ❤❤😍
Брилянтен филм !! Сега само чакам да излезе онлайн . 😊😊
Виж целия пост
# 152
Актьорите, които играеха агенти от ДС се справиха наистина чудесно, доста убедителни бяха Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Актьорите, които играеха агенти от ДС се справиха наистина чудесно, доста убедителни бяха Simple Smile
Играха брилянтно, толкова че ми се искаше да ги разстрелям .. Всички актьори бяха много добри !! Майката на Лита също отначалото ми се искаше да и набия шамарите .. Сцената със Химна на България направо ме накара да настръхна и да насълзя  очи .. Няма повече да казвам да не разваля кефа на хората който искат да го гледат.  😊😊
Виж целия пост
# 154
Бате Влади кърти мивки в ролята на злодей.
Виж целия пост
# 155
Бате Влади кърти мивки в ролята на злодей.
Не беше точно злодей .. 🤣🤣  На мен ми беше забавен когато нарече Гунди дърво . 🤣🤣🤣  Накрая го оцени .. Радвам се че имаше и малки роли за Юлиян Вергов и Свежен Младенов .. Емил Марков също ми допадна .. Целият актьорски екип беше брилянтен . 😊😊 Алекс в ролята на Лита също беше брилянтно изиграна .. Прекрасно малко същество . 😇😇
Виж целия пост
# 156
Бате Влади кърти мивки в ролята на злодей.
Не беше точно злодей .. 🤣🤣  На мен ми беше забавен когато нарече Гунди дърво . 🤣🤣🤣  Накрая го оцени .. Радвам се че имаше и малки роли за Юлиян Вергов и Свежен Младенов .. Емил Марков също ми допадна .. Целият актьорски екип беше брилянтен . 😊😊 Алекс в ролята на Лита също беше брилянтно изиграна .. Прекрасно малко същество . 😇😇

Говорех за Владимир Люцканов, този пълният. Той никак не го оцени.
Виж целия пост
# 157
Бате Влади кърти мивки в ролята на злодей.
Не беше точно злодей .. 🤣🤣  На мен ми беше забавен когато нарече Гунди дърво . 🤣🤣🤣  Накрая го оцени .. Радвам се че имаше и малки роли за Юлиян Вергов и Свежен Младенов .. Емил Марков също ми допадна .. Целият актьорски екип беше брилянтен . 😊😊 Алекс в ролята на Лита също беше брилянтно изиграна .. Прекрасно малко същество . 😇😇

Говорех за Владимир Люцканов, този пълният. Той никак не го оцени.
Аа да 😁😁 Аз си мислих че за Влади Въргала.. 🤣🤣🤣 Този да , и него като Пенко исках да го удуша .. 😇😇 Но освен мрачната действителност видяхме една прекрасна любовна история.. Любовта между Гунди и Лита беше просто прекрасно пресъздадена.  😊😊
Виж целия пост
# 158
Едно бедно скромно момче с големи мечти ❤ Прекрасни са и двамата, той беше доста смешен и сладък като я свалеше 😁❤
Само ми се доядоха лимонови резенки.
Виж целия пост
# 159
Едно бедно скромно момче с големи мечти ❤ Прекрасни са и двамата, той беше доста смешен и сладък като я свалеше 😁❤
Само ми се доядоха лимонови резенки.
И бонбони "Лукчета " .. 😊😊😊 Добре че имам вкъщи . Свалката му беше , хем смешна ,хем чаровна и много много сладка .. 😍😍 Павел е голям симпатяга .. 😊😊 и Санди също като сърничка ми е . 😊😊
Виж целия пост
# 160
Малко продуктовото позициониране 😁
Той е джентълмен, човек на честа.


Опитвам се да намеря финалната песен която пускаха на надписите някой знае коя е? Песента е на Емил Димитров но се колебая между две песни, звучат ми почти еднакво 😁
Предварително благодаря ❤
Виж целия пост
# 161
Няма  песен нищо !! Но ще се почерпим със Лимонови резенки .. 😊😊 Обаче евала как са направили автентичните кутий от едно време .. И крема за Бръснене Каро ех спомени ме схохождат .. Някога нямаше голям избор от гримове и козметика !! Баща ми си спомням че и той някога се бръснеше с него !! Доста носталгично ми стана . 😊😊
Виж целия пост
# 162
Обожавам лимоновите резенки. ❤ Захарни заводи са пуснали лимитирани ретро  кутии в някой кината в различните градове. Точно тия ги има също. Каро си го има не са му сменили логото има ги навсякъде. Някой път пускат ретро промоции в големите хранителни вериги.☺
Повечето неща си ги има, но сега има по-голям избор.
Виж целия пост
# 163
Обожавам лимоновите резенки. ❤ Захарни заводи са пуснали лимитирани ретро  кутии в някой кината в различните градове. Точно тия ги има също. Каро си го има не са му сменили логото има ги навсякъде. Някой път пускат ретро промоции в големите хранителни вериги.☺
Повечето неща си ги има, но сега има по-голям избор.
Така е !! Виждала съм че още има  този крем Дунавски вълни !! Определенно отново ще се засили интереса на тези продукти след филма ... 🤣 Надявам се обаче отново да видя и Александра в някой друг филм това момиче игра също умопомрачително добре,  и най накрая различно лице от обичайните актриси който се въртят във всички филми и сериали през последните години . 😊😊 Жалко че този филм не е българското ни предложение за Оскар .. Този филм е на доста мащабно ниво . 😊😊😊
Виж целия пост
# 164
Предполагам знаете, че следващия проект на Иван и Андрей ще е за Емил Димитров. Пак биографичен филм за може би най-голямата ни легенда в музиката. Simple Smile
Проекът е официално обявен.

Иначе аз Гунди ще го гледам след няколко седмици, защото не обичам претъпкани зали. Обичам да има въздух и да няма много хора около мен. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия