Български филми и сериали - На раздумка за българското кино и телевизия (тема 3)

  • 42 848
  • 736
# 165
Предполагам знаете, че следващия проект на Иван и Андрей ще е за Емил Димитров. Пак биографичен филм за може би най-голямата ни легенда в музиката. Simple Smile
Проекът е официално обявен.

Иначе аз Гунди ще го гледам след няколко седмици, защото не обичам претъпкани зали. Обичам да има въздух и да няма много хора около мен. Wink
Супер !! Приятно гледане . 😊😊 Дано ти хареса ..  Мисля че и този филм за легендата Емил Димитров също ще им стане доста добър . След Гунди от тях очаквам нещо мащабно и доста емоционално .. 😊😊
Виж целия пост
# 166
Предполагам знаете, че следващия проект на Иван и Андрей ще е за Емил Димитров. Пак биографичен филм за може би най-голямата ни легенда в музиката. Simple Smile
Проекът е официално обявен.

Иначе аз Гунди ще го гледам след няколко седмици, защото не обичам претъпкани зали. Обичам да има въздух и да няма много хора около мен. Wink

Аз затова не отидох в някой мол,защото знаех че ще е пълно. За това си ходя в едно кино културен център,кафене малко е забутено,защото е в градина. Билетите там са по евтини. Вчера като отидох имаше хора от всякаква възраст бяха около 12 - 13 души в залата и си имаше много места. Така,че аз спокойно си гледах.
Филмът ще ти хареса уверявам те. Няма мрънкане,клишета,цупене и тн. както в някой бг продукци. Всички актьори играят прекрасно озвучаването е супер.   Музиката на Георги Стрезов е епик.
Виж целия пост
# 167
Филмът за Емил Димитров  явно се снима вече, защото на премиерата на филма за Гунди дадоха нещо като трейлър и изглеждаше повече от обещаващо.
Виж целия пост
# 168
А кой актьор ще го играе? 😃
Виж целия пост
# 169
А кой актьор ще го играе? 😃

Млад е казва се Александър Кендеров.
Виж целия пост
# 170
А кой актьор ще го играе? 😃

Млад е казва се Александър Кендеров.
Доста младичък .. Но пък е симпатично момче .. Очакванията след " Гунди " са ми доста големи . 😊😊 П.П кадри от Гунди .. Толкова са сладки тези двамата .. Жалко че не са заедно в действителност.. Това което гледах на екран като химия между тези двамата , те направо прехвърчаха искри и се носеха  във въздуха . 💓💓
Виж целия пост
# 171
Спойлер от Гунди!! Извън контекста. Паралелна сцена 😁


Скрит текст:
Виж целия пост
# 172
Толкова са сладки тези двамата .. Жалко че не са заедно в действителност..
Въх, нИдей ! Joy
Момчето си има жена и дете! Бебчето във филма е синчето му?! Heart
Виж целия пост
# 173
Толкова са сладки тези двамата .. Жалко че не са заедно в действителност.. Това което гледах на екран като химия между тези двамата , те направо прехвърчаха искри и се носеха  във въздуха . 💓💓
Въх, нИдей ! Joy
Момчето си има жена и дете! Бебчето във филма е синчето му?! Heart
Спирам !! Пепел ми на езика .. 🤣🤣 Но си заставам зад думите че Павел и Александра бяха много сладки .. 😇😇 Хора пак искам да го гледам !! Уникален филм наистина, на този  филм нямам никаква забележка,  аз не мога да повярвам че български филм още ме държи толкова силно емоционално вече трети ден поред .. Надявам се наистина скоро да го пуснат онлайн ако не още един път на кино . 💙💙 Ди не само на Ален Делон ми прилича , ами малко и на Елвис . 💙💙  Павел беше едно към едно хора с Гунди това се казва удар в десетката.  💙💙
Виж целия пост
# 174
Аз пък гледах днес трейлъра на друг биографичен филм за лекоатлет с увреждания Михаил Христов. Филмът е на Ники Илиев и излиза през декември. Изглежда обещаващо и ще го гледам, въпреки че в главната роля е Наум Шопов.
Виж целия пост
# 175
Аз пък гледах днес трейлъра на друг биографичен филм за лекоатлет с увреждания Михаил Христов. Филмът е на Ники Илиев и излиза през декември. Изглежда обещаващо и ще го гледам, въпреки че в главната роля е Наум Шопов.

Изненадана съм, че е избран актьор, който няма нищо общо визуално с Михаил.
Виж целия пост
# 176
Приключиха снимките на филма с работно заглавие "Емигранти" ( мисля, че това беше). Участват Лидия Вълкова и Мария Статулова.
На 23.11 ще бъде отворена и филмовата арт инсталация "Вечерята".-с участието на Свежен Младенов и Лидия Вълкова. ( Мисля, че ще бъде и като късометражен филм). Доста идеен проект, които лично аз смятам да посетя.
Завършили са снимките и на продължението на "Безбог" на Ралица Петрова. За методите на тази млада режисьорка и за начина и на работа се носят легенди из кино средите.
Виж целия пост
# 177
Толкова са сладки тези двамата .. Жалко че не са заедно в действителност.. Това което гледах на екран като химия между тези двамата , те направо прехвърчаха искри и се носеха  във въздуха . 💓💓
Въх, нИдей ! Joy
Момчето си има жена и дете! Бебчето във филма е синчето му?! Heart
Спирам !! Пепел ми на езика .. 🤣🤣 Но си заставам зад думите че Павел и Александра бяха много сладки .. 😇😇 Хора пак искам да го гледам !! Уникален филм наистина, на този  филм нямам никаква забележка,  аз не мога да повярвам че български филм още ме държи толкова силно емоционално вече трети ден поред .. Надявам се наистина скоро да го пуснат онлайн ако не още един път на кино . 💙💙 Ди не само на Ален Делон ми прилича , ами малко и на Елвис . 💙💙  Павел беше едно към едно хора с Гунди това се казва удар в десетката.  💙💙


Аз честно казано искам да го гледам хиляди пъти! Няма да ми омръзне! В края на седмицата пак ще ходя да го гледам. Никой съвремен бг  филм не ми е въздействал така силно и емоционално. Дори сега гледам стари видеа с Гунди. ❤ когато го пуснат онлайн да си поговорим за детайлите,те също говореха много.
Виж целия пост
# 178
Толкова са сладки тези двамата .. Жалко че не са заедно в действителност.. Това което гледах на екран като химия между тези двамата , те направо прехвърчаха искри и се носеха  във въздуха . 💓💓
Въх, нИдей ! Joy
Момчето си има жена и дете! Бебчето във филма е синчето му?! Heart
Спирам !! Пепел ми на езика .. 🤣🤣 Но си заставам зад думите че Павел и Александра бяха много сладки .. 😇😇 Хора пак искам да го гледам !! Уникален филм наистина, на този  филм нямам никаква забележка,  аз не мога да повярвам че български филм още ме държи толкова силно емоционално вече трети ден поред .. Надявам се наистина скоро да го пуснат онлайн ако не още един път на кино . 💙💙 Ди не само на Ален Делон ми прилича , ами малко и на Елвис . 💙💙  Павел беше едно към едно хора с Гунди това се казва удар в десетката.  💙💙


Аз честно казано искам да го гледам хиляди пъти! Няма да ми омръзне! В края на седмицата пак ще ходя да го гледам. Никой съвремен бг  филм не ми е въздействал така силно и емоционално. Дори сега гледам стари видеа с Гунди. ❤ когато го пуснат онлайн да си поговорим за детайлите,те също говореха много.
Аз утре съм кино !! 🤣🤣🤣  Толкова много ми хареса . 😊😊 Утре ще разрешим въпроса и със песните .. 😅😅😅 Майтапа на страна но филма наистина е уникален .. 💙💙💙
Виж целия пост
# 179
Тази на Емил Димитров която не я знам,иначе другата я знам 😁
Еми ще си поревеш пак 🤧💙
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия