Диви и красиви - онлайн риалити (тема 5)

  • 35 244
  • 750
# 180
Въх, чак и в "Преди обед", я да върна.
А тогава какви бяха тези коментари, че са се "отследвали" в социалните медии?
Виж целия пост
# 181
Те са от ония хора, които вечно са в драма, вечно се отследват, блокират и други детски истории. Сами са го обяснявали в На среща.

Иначе, честито да им е.
Виж целия пост
# 182
Нидьелчо да я беше свалил тая шапка Joy
Виж целия пост
# 183
О, ама те били гости на Зейнеб, ти да видиш..  Това предаване спрях да го гледам, след като напусна Деси. 
Гостуването им е от 10.50 ч. нататък, за тези, които имат опция за връщане назад.
Виж целия пост
# 184
Нещо друго интересно казаха ли? Някои сме на работа... Sob
Виж целия пост
# 185
Ще имат дъщеря. Неделчо винаги искал момиче,за да стане номер едно в тениса Joy
Със син това било невъзможно.  Това сега спойлър ли е Joy
Виж целия пост
# 186
Каква драма при Ники?! Той нали е ИИ?!  Smile
Щеше да си е същият.
Йоан - не че го вълнуват много тези "несправедливости", защото и той беше обещал на две момичета гривна и винаги едната изгаряше. Вместо да се зарадва, че и Ина остава, защото тя щеше да отпадне заради него, той тръгна да жали Ирена и Арина.
Не, не се вълнува, просто такъв му е манталитета - няма какво да каже, ако не обсъжда някой друг. И тъй като е изцяло в негативния сектор - просто непрекъснато се възмущава от някой и нещо. Ту Елена не го разбирала, ту Симона, ту Симеон... Тъпо. Да видим дали сега Николета ще му даде гривна, защото били коалиция, видите ли, както той казваше на Елена, с която мислеше, че има матч. Тогава пък обясняваше колко тъпа е тя, че не разбира, ама нали е малка... Laughing

Той така си говори.
Йоан.. твърде драматично приема несправедливости. А Йордан е твърде чувствителен.  Симеон си е перде и не му пука.  Никито да се радва, че се е "мачнал", защото, ако не беше си хванал Симона, щяхме и неговите драми да гледаме.  Гошко е пълно недоразумение. Ивайло май най-добре се справя до момента в социалната игра.
Виж целия пост
# 187
Нещо друго интересно казаха ли?
Спореха за това как точно са се запознали, имат 2 версии.  Като го качат интервюто в сайта на БТВ, ще пуснeм линк Grinning
Виж целия пост
# 188
А защо на Йоан ,трябва да му е тъпо за Инка. С какво и е длъжен Joy
Виж целия пост
# 189
Той с нищо не 'и е длъжен, ама рева цял епизод как много я харесвал и не искал да постъпва така с нея...Grinning
Виж целия пост
# 190
Нищо и няма. Дано следващата отпаднала жена да е тя
Виж целия пост
# 191
Как така самите родители не знаят пола на бебето, а Зейнеб трябваше да им каже, че е момиченце? Както Нидиелчу вика "мумѝчянци". Да им е жива и здрава бъдещата тенисистка.
Виж целия пост
# 192
Едно хубаво нещо да се роди от това “любовно риалити”! Здраве, лека бременност и много любов!🙂
Виж целия пост
# 193
Не е длъжен на никой, естествено. Просто  беше обещал гривна и на нея, преди Стиляна да се съгласи на кринджавата сценка. И обвини Симето, че излъгал две момичета, като всъщност той не каза на нито една от тях, че ще я спаси.


А защо на Йоан ,трябва да му е тъпо за Инка. С какво и е длъжен Joy
Виж целия пост
# 194
Ами не точно. Имаше реплики към Ирена - имаш ли ми доверие и т.н. Отделно не спира да се занася с нея, казал й, че иска да види как се целува и т.н. Имаше възможност да й каже по-рано, че няма да й даде гривна, за да може тя да се преориентира, ако иска да остане в играта. Пък той да си даде гривна, на когото пожелае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия