2АЕГ "Томас Джеферсън" - Тема 4

  • 49 395
  • 744
# 90
Мисля, че БЕЛ +ИТ няма, а има История +География.
Аз мислех, че с профилите  е ясна работата при големия. Но когато дойде време да попълваме декларация, ме изненада - вместо Математика и География избра БЕЛ и История Joy
Виж целия пост
# 91
Нашата е далич от всякакъв избор. Няма никакви виждания за бъдещето още. Поне ще бъде само девети клас и не е късно.
Виж целия пост
# 92
Илия Костов не го видях в списъка учители по математика. От тази година ли ще преподава в гимназията?
Антоанета Марчева също я няма, явно ще е нова и тя
От прочетеното в тази тема разбирам, че Кинева е късата клечка /до момента/ Bowtie
Виж целия пост
# 93
Илия Костов ще е втора година в гимназията. Ще преподава на деветите класове и ПП в 12. клас.
Виж целия пост
# 94
Илия Костов от миналата година преподава във 2АЕГ. Много добър учител по математика, като цяло 2АЕГ поддържат силен екип математици.
Виж целия пост
# 95
Мисля, че БЕЛ +ИТ няма, а има История +География.
Аз мислех, че с профилите  е ясна работата при големия. Но когато дойде време да попълваме декларация, ме изненада - вместо Математика и География избра БЕЛ и История Joy
Ха-ха, Бебчо, и моята девойка така, каза, че доста са избрали този профил. Очевидно му се носи славата на лесен профил...
Виж целия пост
# 96
Илия Костов от миналата година преподава във 2АЕГ. Много добър учител по математика, като цяло 2АЕГ поддържат силен екип математици.
Напълно съгласна за силния екип математици. Ние затова избрахме 2АЕГ. Випускът на дъщеря ми се падна при Манашян и сме доволни. От приятелски деца чух добри отзиви за Костов и Хинова за профила в 11 клас. Те сега ще са в 12-ти.
Виж целия пост
# 97
И при моя син един от всичките му доводи да избере това училище беше Математиката. Испанската отпадна по този критерий. Надявам се наистина да е избрал правилното за него.
Виж целия пост
# 98
Илия Костов ще е втора година в гимназията. Ще преподава на деветите класове и ПП в 12. клас.

Супер, значи дъщеря ми остава при него. Чудесен учител е.
Виж целия пост
# 99
Ще правя резервацията за 12-ти днес. Ако някой от потвърдилите няма да идва, казвайте, за да знам каква маса да запазвам.
Виж целия пост
# 100
Аз пак да питам - приемате ли неосмокласни родителски тела Simple Smile Ако да - с удоволствие бих пийнала едно, две или колкото там Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Броила съм всички, които са харесали нарочния пост.
Виж целия пост
# 102
Аз по-вероятно ще пропусна, поне този път. Имам промяна в графика.
Виж целия пост
# 103
записвам се за темата Simple Smile моят младеж е 8А
Виж целия пост
# 104
Здравейте,
Може ли препоръка за хромбук, от който са доволни децата Ви? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия