Лидл 186 - есенни трепети

  • 230 573
  • 3 183
# 3 060
Десертът с Маскарпоне от утре дали е в стъклена чаша? Не е упоменато в брошурата. Не знам дали е пускан друг път.
Виж целия пост
# 3 061
И при нас нямаше кремове.Конци за зъби и аз търся от тези,но ги няма.
Виж целия пост
# 3 062
И при нас нямаше кремове.Конци за зъби и аз търся от тези,но ги няма.
От доста време няма конци за зъби, само едни комбинирани с дръжки, които не знам колко са удобни, но взех за проба една кутийка. Ще трябва да търся по дрогериите, жалко, аз харесвах лидълските конци.
Виж целия пост
# 3 063
Конецът с дръжката е супер удобен. С обикновен не успявам изобщо да се справя, но с този - без проблем. Лошото е, че генерира повече отпадък, заради пластмасовата дръжка. Иначе, е идеален.
Виж целия пост
# 3 064
Десертът с маскарпоне от утре дали е в стъклени чаши?! В брошурата не е упоменато. Не знам дали е пускан друг път.
Да, в стъклени е, но са много малки самите чаши. Около 90мл, леко извити отдолу. Пускали са доста десерти в такива чаши, точно този не знам.
Виж целия пост
# 3 065
Десертът с маскарпоне от утре дали е в стъклени чаши?! В брошурата не е упоменато. Не знам дали е пускан друг път.
Да, в стъклени е, но са много малки самите чаши. Около 90мл, леко извити отдолу. Пускали са доста десерти в такива чаши, точно този не знам.

Благодаря!
Сещам се кои са чашите. Наистина са много малки.
Виж целия пост
# 3 066
Отидох с голям списък и се оказа че лидъл плюс не работи и незнаят кога ще тръгне.
Виж целия пост
# 3 067
Отидох с голям списък и се оказа че лидъл плюс не работи и незнаят кога ще тръгне.
Добре, че не оставих пазаруването за днес, а още вчера оползотворих купона за отстъпка.
Изчезнал ми е ментовия чай. Обърнахме вчера всички кашони, за да издирваме евентуално изостанала опаковка, преди да видя, че на етикета пише само Маточина/7 билки. И за пореден път не мога да им хвана логиката - от този чай винаги първо изчезва ментата, а те точно него ще спрат.
Има ли от другите видове чай чиста мента? Видях вчера един, но беше със зелен чай, а аз не го харесвам изобщо.
Виж целия пост
# 3 068
Чаят с мента от поне 2 седмици го няма при нас. Както и този с лайка, вкъщи главно те се харесват, за това вземам от друго място.
Виж целия пост
# 3 069
Не можах по-рано да вляза и прочета, съответно отговоря. В скрит текст ще сложа снимките, които намерих в интернет на четката. Взех я лятото, някаква изостанала бройка за 29,99лв.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 070
Подарявам, шоколадът Милка изтича днес:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 071
Днес ми звъннаха от ЛИДЛ за изтеглянето на шоколадовия календар. Тъй като им бях писала да дадът малко повече информация. Една много приятна жена ми се обади и каза че единствената причина поради която изтеглет продукта е че части от продукцията имало специфичен вкус. Доколкото разбрах не го изтеглям само тук в България. Но да не се притесняваме и че нямало някаква друга причина.
Виж целия пост
# 3 072
Подарявам
    [/list]
    Виж целия пост
    # 3 073
    Някой дари ли вече продукти?
    Доколкото разбирам се маркира кода до картинката, ако искам от всички, трябва един по един  артикул да маркирам, нали?
    Това как се случва на каса с касиер?

    Сканира се баркода един по един, там, където си сканирате картата Лидл +.
    Мерси! Както си и мислих на другите каси ще в по-удобно и лесно.
    Виж целия пост
    # 3 074
    Почти нищо не са намалили от коледните лакомства, две - три неща само.
    Има много сладки консервички със зеленчукови миксове. З броя за 6 лв.
    Скрит текст:
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия