Търся електронна книга - 49

  • 104 197
  • 741
# 360
Райли Кора
Серия: Родени в кръв/Хрониките на мафията
https://mega.nz/folder/n8lBWS4J#AGwBzMIWmHDlqDbZtj4iMg

Хрониките на Камората

https://mega.nz/folder/bt9wUbbZ#mbhPjhIhHamyt4oRcGrjIQ
Благодяря, това е повече от колкото очаквах.
Виж целия пост
# 361
Рано ли е още за "Ако пак се срещнем" на Ана Хуанг в ел. вариант, че не мога да се ориентирам кога излезе?
Виж целия пост
# 362
Рано ли е още за "Ако пак се срещнем" на Ана Хуанг в ел. вариант, че не мога да се ориентирам кога излезе?
Скоро излезе,да. Но Егмонт пускат бързо ел.варианта
Виж целия пост
# 363
За “Готикана” вижте в ГР, там имаше едно размазващо направо мнение за книгата. Не в положителен смисъл. EmmaSkies се казва потребителката, дала въпросния отзив, мен директно ме отказа.
Виж целия пост
# 364
Аз я четох Готикана. На мен ми хареса, дадох й 4 звезди. Но Зората на оникса и Северния вятър ми харесаха повече.
Виж целия пост
# 365
https://www.rulit.me/books/predizvikatelstvoto-download-889132.html
Предизвикателството -  Ел Кенеди
Виж целия пост
# 366
Здравейте търся трилогията
" Акушерката от Венеция" на Роберта Рич
Мейл - v14@abv.bg
Благодаря
Виж целия пост
# 367
Здравейте търся трилогията
" Акушерката от Венеция" на Роберта Рич
Мейл - v14@abv.bg
Благодаря

Имаше линк на стр.22, мнение 317
Виж целия пост
# 368
Здравейте,
Търся “Северният вятър” - Александрия Уоруик
“Рапсодия” - Лаура Таласа
“Беладона” - Адалин Грейс
“Моят мрачен Ромео” - Л. Дж. Шен

Благодаря предварително, ако някой ги има и ми ги изпрати!

biki@abv.bg
Виж целия пост
# 369
Здравейте,
Търся “Северният вятър” - Александрия Уоруик
“Рапсодия” - Лаура Таласа
“Беладона” - Адалин Грейс
“Моят мрачен Ромео” - Л. Дж. Шен

Благодаря предварително!

biki@abv.bg
Здравейте,
Търся “Северният вятър” - Александрия Уоруик
“Рапсодия” - Лаура Таласа
“Беладона” - Адалин Грейс
“Моят мрачен Ромео” - Л. Дж. Шен

Благодаря предварително!

biki@abv.bg
                                       И аз ще се радвам,ако някой има тези книги и желае да ми ги сподели!Благодаря предварително! pepa.eneva68@abv.bg
Виж целия пост
# 370
Книгите са качени в една от ФБ групите трябва малко повече да се търси .
Виж целия пост
# 371
Книгите са качени в една от ФБ групите трябва малко повече да се търси .
Членувам в 4 групи. Там ги нямаше. Да бяхте казали поне в коя група, за да ги намеря Simple Smile
Виж целия пост
# 372
В търсачката на фб опитай, нещо не ми работят търсачките по групи. И давам централно, че бях затрила маса книги.
Виж целия пост
# 373
Книгите са качени в една от ФБ групите трябва малко повече да се търси .
Бихте ли казали в коя група са? Аз съм в 9 групи, но в нито една ги няма. Имам ги на хартия всичките, но на четеца ми е много по-удобно за четене.
Виж целия пост
# 374
Аз никъде не съм срещала "Моят мрачен Ромео". Ще е супер, ако някой я сподели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия