БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 380
  • 750
# 315
А Сия? Сия Даниел Бачорски.
 Как се казва на Атанаска таткото?

Веселин май беше...
Виж целия пост
# 316
Второто дете на Атанаска ще е с оригинално име, любимо на нея и няма да е кръстено на никого. За роднините на Даниел абсурд. Сия и други -също.
Виж целия пост
# 317
Анастасия. Хем подобрена версия на Атанаска, хем на нея по подобие на другите две деца, хем на баба Сийка.
Виж целия пост
# 318
Второто дете на Атанаска ще е с оригинално име, любимо на нея и няма да е кръстено на никого. За роднините на Даниел абсурд. Сия и други -също.

Според мен си в грешка. Даниел се бие в гърдите какъв българин е, чак ми е чудно как се е съгласил на името Емели. Дори успя да върне майка си и Роза в БГ, след токова години в чужбина.

Направо го пишете Йорданка ако е момиче. По българско от това, няма.
Виж целия пост
# 319
След случката с къщата те май нямаха много избор.
Виж целия пост
# 320
Според за бебето ще изберат модерно име, да не завършва с КА, явно Наска се срамува от това и не го харесва. Прави ми впечатление, че Емилия се пръска от реклами, явно наистина е решила да си купи сама жилище. С това риалити Даниел й направи огромна услуга, защото тя качеството на постовете не е вдигнала
Виж целия пост
# 321
Според за бебето ще изберат модерно име, да не завършва с КА, явно Наска се срамува от това и не го харесва. Прави ми впечатление, че Емилия се пръска от реклами, явно наистина е решила да си купи сама жилище. С това риалити Даниел й направи огромна услуга, защото тя качеството на постовете не е вдигнала
Да, и ще изкара, че пак благодарение на него го е купила😄
А защо говорите за женско име на бебето😄
Аз мисля, че ще е момче и ще е един "истински българин " Йордан, или поне с буквата му, може и Йоан☺️
Виж целия пост
# 322
Абсолютно. Емилия набра много последователи, почнаха да я канят за подкастове. Рекламите и валят, чак кола си купи жената от симпатията на българския народ към изоставената от Бачорски жена.

Атанаска и да имаше ужасно много добродетели, но заради историята им е намразена до гроб. Културата и манталитета на българското общество са такива.
Скрит текст:
Такава е историята на Ирина на Иван и на още много други. Никой не се замисля какво са направили тези жени на мъжете си. Всички виждат само разбивачка на семейство.
Виж целия пост
# 323
Много са такива примерите, Ирина не е харесвана, но тяхното си е обикновено залюбване с любовница. Като на Атанаска случая май няма, дето оставя новородено без баща и в последствие се вижда , че не е най- добрата и мила "мащеха" на детето.
Виж целия пост
# 324
Даниел не е върнал майка си и сестра си. От глупостта на Роза явно са се прибрали. Интересно ми е къде живеят, защото Олга отсядаше на хотел, когато си идваха.
Виж целия пост
# 325
По въпроса за имената, въобще не мисля, че ще е българско традиционно име, Йорданка, Иванка и т.н.
Както искат да си го кръщават, важното е да е живо и здраво.
Като говорим за имена, малко странично, Кузманови ( едни блогъри/влогъри) наскоро си кръстиха детето Макая, един от Фермата го кръсти Дисия, та ум не може да ни измисли какво може да е името.
Виж целия пост
# 326
И на мен ми прави впечатление, че рекламите при Емилия се увеличиха многократно. Няма лошо, нека работи. Но при Атанасия са с абсолютно обратен знак. Скоро обаче ще започнат пелени, мокри кърпи, колички, столчета, мебели, козметика и т.н.
Виж целия пост
# 327


Говори за децата в мн.ч., а Емели липсва в поста. Все пак татко ѝ се жени.
Виж целия пост
# 328
Според мен множественото число е за бебето в корема и.
Виж целия пост
# 329
Атанаска поне няма толкова вина колкото Даниел.
Даниел оставя бременна жена.

За съжаление много такива случаи има в бг
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия