БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 380
  • 750
# 300
Lillium, прекаляваш.
  Това с обувките и за мен е странно вече.Да си купиш нещо само за фотосесия, ок, ама Джими Чу само за тази цел?
   Нямам търпение да пуснат снимки от пътуването сега.И аз си мисля ,че са в Испания.
   Гледам сторита на Рози, май към някакъв брокер на недв. имоти работи.
   От чисто любопитство, някой знае ли какво работи на Емилия майката?
Виж целия пост
# 301
Как е инстаграма на майката на Емилия?
Виж целия пост
# 302

  Това с обувките и за мен е странно вече.Да си купиш нещо само за фотосесия, ок, ама Джими Чу само за тази цел?
   

Въобще не мисля, че ги е купила. Снима се с тях в магазина, показа торбата пак в магазина. На едно видео видяхме кутия, предполагам празна. После ги Фотошопна за снимката с роклята.

Пълна селяния. Да отидеш до Хартс да се снимаш.
Виж целия пост
# 303
Според мен това е условието на бременността, Даниел да се кротне. Ще видим как ще е като роди и Сийка поеме основните грижи.

Емилия спомена, че при тях дразгите са започнали от там, че тя е искала спокойствие, а той купони. Явно все пак човек се учи от грешките си. Както казваше майка ми и вторият брак е като първия само дето се научаваш да правиш компромиси.
Виж целия пост
# 304
Е, нямаше ли ги обувките  на снимка от официалната фотосесия? С кутийка халки, парфюм и те? Или не са тези общета? То не че пречи фотографът да ги е фотошопнал де.
   Лотус, хубава мисъл е това. Ми дано си е научил урока .И явно Атанаска му е хванала цаката да го укроти по някакъв начин. Макар че ,мисля,
че Емилия е спечелила в крайна сметка от това,че не се заедно .
Виж целия пост
# 305
Гледам сторита на Рози, май към някакъв брокер на недв. имоти работи.
 

Не, баджа на врата й е от Телъс, техните са такива зелени.
Виж целия пост
# 306
Ааа, може. Понеже гледах , че прави рекламни сторита на брокери.
Виж целия пост
# 307
Възможно е и тя да се възползва от семейната слава да заработва допълнително от реклами, но няма нищо лошо щом я търсят.
Виж целия пост
# 308
А относно името на бебето, мисля, че ако го кръстят на някой роднина, то ще е на Йордан, сещате се защо...да видим.
Виж целия пост
# 309
Е ,на Олга едва ли ще е. Аз изобщо не мисля, че на някоя баба и дядо ще е.Но да видим.
Виж целия пост
# 310
Може да е на баба Сийка. Баща и е болен, може и него да уважат.

Не мисля, че са в Испания. Някак семпло е за тях.
Виж целия пост
# 311
А относно името на бебето, мисля, че ако го кръстят на някой роднина, то ще е на Йордан, сещате се защо...да видим.

Според мен ще е на Атанасия. Първото е на Даниел, сега на нея. Ако е момиче да помисли хубаво на осанката му какво име ще пасва...
Виж целия пост
# 312
Предлагам бебе Сийка или Сийче
Виж целия пост
# 313
А Сия? Сия Даниел Бачорски.
 Как се казва на Атанаска таткото?
Виж целия пост
# 314
Баща и е Веселин.

Според мен ще е Сияна на баба Сийка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия