БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 380
  • 750
# 420
Абе как ще си зарежа детето на 2 години, и то при приятелка, за да се вея из Дубай да се снимам с букет от червени рози, понеже съм се изкъртила от работа?! Никакъв шанс. Да, разбирам, че има майки И майки, и Наска не ми е пример за такава.
Виж целия пост
# 421
Не става въпрос,че е за пример.Не това искам да кажа аз.
   А че има хора, на които разчитат и които откликват,когато бабата е заета.
Виж целия пост
# 422
Абе как ще си зарежа детето на 2 години, и то при приятелка, за да се вея из Дубай да се снимам с букет от червени рози, понеже съм се изкъртила от работа?! Никакъв шанс. Да, разбирам, че има майки И майки, и Наска не ми е пример за такава.
Да, двегодишно е малко по-сложно

Момент, Дани не стана ли на три?
Виж целия пост
# 423
Добре де, тя си е такава. Но Даниел...тоя човек безгласна буква ли е. Той поне изглежда по- привързан към децата. Как се съгласява да си остави детето при някой си и да тръгне дали за Дубай, дали за Истанбул... Изглежда сякаш няма думата.
Виж целия пост
# 424
Абе как ще си зарежа детето на 2 години, и то при приятелка, за да се вея из Дубай да се снимам с букет от червени рози, понеже съм се изкъртила от работа?! Никакъв шанс. Да, разбирам, че има майки И майки, и Наска не ми е пример за такава.
Да, двегодишно е малко по-сложно

Момент, Дани не стана ли на три?

Защо, преди това не го оставяха ли? Grinning
Виж целия пост
# 425
Дани плаче повече при Даниел, отколкото при баба Сийка

А Атанаска си е такава, обича си и детето и мъжа, тя си е семеен тип човек, само малко по-суетна. Добра майка е поне.

Не, не го оставяха така - не помните ли. Тръгнаха на почивка и се върнаха, защото плачеше, това тая есен.
Виж целия пост
# 426
Историята беше, че Дани тръгна на море с дядо си и Емели и се разплака, че не иска и си остана у дома. За мен е странно да си оставиш детето на приятели, за да идеш по ергенски в Дубай.  Даниел е същият като Атанаска за мен и като цяло не схващам защо се натиска за много деца при положение, че те си искат ергенски живот. Те като ходят някъде с децата, минимума е или Сийка или Генерала да са там да помагат. И да обсъждали сме го, много хора тук смятат, че това е нормално. Щом те са спокойни друг да им гледа детето, значи е ок
Виж целия пост
# 427
Аз си мисля , че Даниел иска да пътува повече . Децата преди три годишна възраст нямат спомени .
Може като порасне да го взимат с тях .
Виж целия пост
# 428
Тя сама си каза в сторито,че тя лично си е харесала букета и той го е взел Grinning А не че той й е направил изненада
Виж целия пост
# 429
Дани плаче повече при Даниел, отколкото при баба Сийка
реално няма как да знаем, баба Сийка не качва нон стоп сторита. Но аз също мисля, че Дани плаче много при родителите си. Детето е "овластено" - свикнало е, че ще става винаги на неговото и че той командва вкъщи.

Ситуацията, при която родителите са платили почивка на децата с бабата и дядото, те идват, товарят багажа и едното дете започва да циври и да се тръшка и в крайна сметка остава вкъщи и постига своето е абсурдна.
И не е проблемът в малък Дани, детето си е напълно ОК, а в родителите му. Разбира се, че невръстно дете току що станало на 3г ще тества границите на родителите, ама тези родители трябва да поставят граници, а не да клякат при всяко тръшкане.
Виж целия пост
# 430


Това ме изненада, че все още не знаят пола. В доста напреднал месец ми се струва че е.
Виж целия пост
# 431
Лъжат, защото ще пуснат от модерните разкривания на пола с балони/факли/ торти и ще се правят на изненадани Simple Smile
Виж целия пост
# 432
Лъжат, защото ще пуснат от модерните разкривания на пола с балони/факли/ торти и ще се правят на изненадани Simple Smile
Ооо, циркът ще е пълен

Така беше ситуацията с Дани, вярно, аз помня само как Атанаска го носеше и успокояваше и може би и беше малко мъчно, че не ѝ се получи ергенската почивка (всяка майка си го мечтае в един момент), но - жъне каквото е посяла, разглезен е малко той
Виж целия пост
# 433
Не знаят пола, ако ходи на прегледи в селото от което е. Аз в 10 седмица знаех пола. Тя е вече бая напреднала.
Виж целия пост
# 434
Може нарочно да не искат да знаят пола, а приятели да им организират парти,на което да го научат.Например. Или не искат да казват сега, по този начин.
   Очаквам грандиозно парти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия