БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 377
  • 750
# 435
Да, ще правят парти и затова крият.
Виж целия пост
# 436
Според мен ще е подобно на подаряване на колата - публично в някой парк. Може и кола да и подари- ако е момиче розова или синя за момче. Няма жената да кара по стара кола от Емилия.

Столичанки да се оглеждат за парти в парка. Ако не разбере половин София, няма да е достатъчно грандиозно за тях.
Виж целия пост
# 437
Според мен ще е подобно на подаряване на колата - публично в някой парк. Може и кола да и подари- ако е момиче розова или синя за момче. Няма жената да кара по стара кола от Емилия.

Столичанки да се оглеждат за парти в парка. Ако не разбере половин София, няма да е достатъчно грандиозно за тях.

хаха, това звучи точно като техен стил. И стотици балони с хелий в тематичния цвят. Иии понеже не са замърсили достатъчно парковата среда, от димките с розов/син цвят.

Всичко друго ще бледнее Simple Smile
Виж целия пост
# 438
Но пък й видях строрито , сготвила му е хубава вечеря, месо с картофи и истински таратор. В къщи Дани и Емели ядат кисело мляко с настъргана краставица, освен ако Сийка не е сготвила.

Щом може да готви и давам една точка от мен 😉.
Иначе няма лошо да го оставят при някой, но тази специално ми изглежда някак вятърничава. Ни може пък и да е отговорна. Иначе това, че му е кръстница не означава, че знае да гледа деца. Той щом се чувства добре с нея явно се справя добре. Иначе е доста инатлив когато не става на неговото.
Даниел не бил имал романтична вечер отдавна.
Виж целия пост
# 439
Атанаска в писала, че са на романтична вечеря само двамата. Не помнела от кога не са ходили. Аз мога да и кажа- от рождения ден на Даниел има няма само 4 месеца.

Само на мен ли ми прави впечатление, че хората в БГ са навързани като свински черва. Вероника е приятелка с Калина от един за друг.
Виж целия пост
# 440

Това дете носи невероятна енергия и излъчване. Толкова да ми е приятно и сладко....
Виж целия пост
# 441
Андрея е на лайф сега .Каза,че няма да има засега втори сезон и че участвала в клип на Джена
Виж целия пост
# 442
Андрея е на лайф сега .Каза,че няма да има засега втори сезон и че участвала в клип на Джена
Разбира се, че няма да има втори сезон нито сега, нито никога. Първия срина Наса за цял живот и повече не може да понесе за каквито и да било пари.
Виж целия пост
# 443
Те нали пътуват заедно постоянно , как да нямат време за вечери заедно . Все едно за пръв път оставят детето и е само с тях някъде .
Виж целия пост
# 444
Гледам стори на Михаела от Метлите.Купонът е на макс, оркестър свири,танци-манци, и съм раздвоена.
  От една страна това е бизнес, не може да спре заради починал колега.От друга страна , можеха няколко дни да не пускат поне такива сторита.
Виж целия пост
# 445
Може да са решили да е в негова памет тази вечер, но и за мен не е приемливо!
Виж целия пост
# 446
По интересното е ,че масите са празни.На сторите се вижда назад и е празно.А е петък вечер.В едно стори на Даниел,щял да пуска игри и тн.Почнеш ли с това,пиши се бегал.
Виж целия пост
# 447
Сторитата на Михаела са с цел да засили интереса към механата. Явно е празно. Хората дори и в петък не им се бие път до Панчарево. А ако пиеш и вземеш такси, надали е изгодно.
Виж целия пост
# 448
Май с новата локация съвсем ще я закъсат.Язък за интериорната дизайнерка
Виж целия пост
# 449
Сумати пари според мен са дали за изработка на тези дървени маси и метли като ги видях на снимката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия