БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 380
  • 750
# 345
Марулета ,я ни разкажи за Николета така като хвърляш разни реплики .
Николета е една от най-успешните българки .
Продължават да я търсят независимо ,от годините и.
Не живее в БГ и се е отдала на децата си от години .
Козметиката и е супер ,особено червилата .
Та искам подробности ,защо я изкара черна като Дявола .Но с факти ,не писаници в жълтата преса.
Виж целия пост
# 346
Къде живее?
Виж целия пост
# 347
В България си живее Николета. Не става тя, но моливите и за вежди са супер.
Виж целия пост
# 348
Преди само за нея пишеха . Сега с тези корекции не прилича на нищо , Алисия също .
Виж целия пост
# 349
Някой пробвал ли ги е тези bactology?


Снимката на малък Дани пред майка си и баща си - айде не драматизирайте пак що я няма Емели. Защото фотографа е хванал точно този момент. И Емели не е била наоколо. Често фотографите, особено сватбените умеят да хващат такива непринудени моменти и да ги заснемат. Нищо лошо не виждам в снимката. Но тука умеем да си измисляме…
Емели не е на снимката, защото е на стол с другите гости, а малък Дани е с родителите си пред арката. Има много клипчета как родителите и малък Дани тържествено си тръгват, хванати ръка за ръка от арката, а Емели с на столчето с чичо си.
 
Клипчетата са качвани многократно в предишната тема
Виж целия пост
# 350
Марулета ,я ни разкажи за Николета така като хвърляш разни реплики .
Николета е една от най-успешните българки .
Продължават да я търсят независимо ,от годините и.
Не живее в БГ и се е отдала на децата си от години .
Козметиката и е супер ,особено червилата .
Та искам подробности ,защо я изкара черна като Дявола .Но с факти ,не писаници в жълтата преса.

Положението е  ''Не харесвам никой и никой не става, но следя всички''.
Виж целия пост
# 351
Положението е “ненавиждам ги, блокирали са ме, обаче им обсъждам ежедневието, което НЕ виждам” 😄
Виж целия пост
# 352
В Дубай са за няколко дни, не меден месец.
Виж целия пост
# 353
Положението е,че помня скандалите и размените на мъже между Николета и Алисия.Положението е,че помня как изгря Николета.Какви факти да ви дам, тя не ми е лична приятелка.Това,което знам е от пресата, не жълтата.Те достатъчно се постараха всеки да им знае историите.Ами харесвайте си я,аз нямам против.Аз не я харесвам.Нея не я следвам. За мен има доста по-известни българки от нея,чак пък тя да е най-известната.
   За пробиотика-аз съм поръчвала и поръчвам.Изключително точно са,в срок,в кутия със сух лед идват.Може при мен да е случайно,щом пък някой не е доволен.Ама три пъти едва ли е случайно.
Виж целия пост
# 354
Николета написа на Алисия "спя с мъжа ти, кучко".
Мда, много по различна от Атанаска.
Виж целия пост
# 355
Николета написа на Алисия "спя с мъжа ти, кучко".
Мда, много по различна от Атанаска.
Да,подиграваше се и с пъпките на Моника
Виж целия пост
# 356
Положението е “ненавиждам ги, блокирали са ме, обаче им обсъждам ежедневието, което НЕ виждам” 😄

Никой не ме е блокирал, явно ме бъркаш с някой.
Виж целия пост
# 357
Моля ви се, не сравнявайте Атанаска с Николета. Тя трябва да бъде сравнявана с карикатури като Пиленцата от Монако, Ирина Тенчева и подобни...
Виж целия пост
# 358
Защода е различна? Защото детето вече е било родено ли?
Същата е.
Виж целия пост
# 359
Това е хубава тема, наистина Абдовица и къщата не им отговаря на претенциите, а и с появата на новото дете може да им отеснее. Даниел влага в бизнес, не знам дали би вложил едни 500-600 хиляди за по голяма и престижнa къща, не мисля, че ще идат в апартамента на Наска в Дружба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия