БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 380
  • 750
# 360
Сигурна ли си?
Аз мисля че от скоро са в Бистрица.
А и Михайлов до скоро си беше футболист на Левски.
Виж целия пост
# 361
Кои са тези толкова много примери като Емилия? Имате зарязани бременни приятелки? Колко?

Продуктите на NL Beauty са супер като състав и качество.
Виж целия пост
# 362
Сигурна ли си?
Аз мисля че от скоро са в Бистрица.
А и Михайлов до скоро си беше футболист на Левски.
Знам,че като роди с бебето и Ники се изнесоха в Италия.Даже за ревюто на Кавали се върна за малко.
Някой пробвал ли ги е тези bactology?


Снимката на малък Дани пред майка си и баща си - айде не драматизирайте пак що я няма Емели. Защото фотографа е хванал точно този момент. И Емели не е била наоколо. Често фотографите, особено сватбените умеят да хващат такива непринудени моменти и да ги заснемат. Нищо лошо не виждам в снимката. Но тука умеем да си измисляме…
Емели не е на снимката, защото е на стол с другите гости, а малък Дани е с родителите си пред арката. Има много клипчета как родителите и малък Дани тържествено си тръгват, хванати ръка за ръка от арката, а Емели с на столчето с чичо си.
 
Клипчетата са качвани многократно в предишната тема
Точно така,Емили беше Георги ,а те се вживяваха като семейство.Грозна работа,но за мен е виновен Даниел.
Иначе Дани го бутат на всяка снимка.
Виж целия пост
# 363
Може, може… Михайлов така си съсипа евентуалната кариера навремето от зор да живеят в Италия.
Виж целия пост
# 364
На Атанаска още с раждането на Дани ѝ бяха дали да рекламира количка Чиполино, снима я два пъти и си се разхождаше с Cybex.
Не знам дали ще повторят да инфлуенсва пак.
Виж целия пост
# 365
На Атанаска още с раждането на Дани ѝ бяха дали да рекламира количка Чиполино, снима я два пъти и си се разхождаше с Cybex.
Не знам дали ще повторят да инфлуенсва пак.
Tя и Златка рекламираше Чиполино,което е супер нелепо.Кой би повярвал на това.
Виж целия пост
# 366
Тя и Николета рекламираше Чиполино и после я гледам със Сайбекса. Grinning

Едит:
Виж целия пост
# 367
Да, Чиполино нямат никакви стандарти, бръмчалки от всякакъв в калибър съм виждала по техните “реклами”
Виж целия пост
# 368
Не става въпрос какъв кадър е хванал фотографа, а за текста под снимката, който е посветен на децата, а едното въобще не фигурира в поста. Както и да е, харесвах я малко Атанаска, вече  - въобще Grinning
Виж целия пост
# 369
На Атанаска още с раждането на Дани ѝ бяха дали да рекламира количка Чиполино, снима я два пъти и си се разхождаше с Cybex.
Не знам дали ще повторят да инфлуенсва пак.
Много беше смешно как Наска и количката Чиполино бяха на билборд в Смолян и тя редовно си го качваше както и витрината на някакъв магазин пак със същата количка, а през цялото време си буташе сайбекс.
Виж целия пост
# 370
Васко Милионера е починал. Даниел съобщи на стори.
Виж целия пост
# 371
Светла му памет. Изглеждаше добродушен човек, който обичаше живота.
Виж целия пост
# 372
Горкия човек…
R.I.P.
Виж целия пост
# 373
Ужасно!
Преди броени дни беше качил сторита с него..
Виж целия пост
# 374
светла му памет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия