Това, което споменава Galeto77 е съществуваща практика и у нас. Въпрос на избор.
Аз лично съм против автоматичното погасяване.
...
...
...


. Само магазините остават
... Тъй че не виждам как ще ми свърши повече работа кредитната. Ама нейсе. Щом сте казали...
. Само магазините остават
... Тъй че не виждам как ще ми свърши повече работа кредитната. Ама нейсе. Щом сте казали...
Не можеш да плащаш, щото не можеш.... Дебитната карта не притежава тези функции, за пореден път ще го кажа. ОЧЕВИДНО не схващаш за какво става въпрос. Няма значение, не ми се обяснява повече, просто няма смисъл. Запознай се по-добре с функциите на отделните карти (дебитна, кредитна) и си питай банката за какво ти служат тези карти, преди да си ги изкарваш.Препоръчани теми