Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 328
  • 734
# 240
И нещо интересно за "Blood Sweat and Tears" BTS songs and their literary inspirations
BTS songs and their literary inspirations



Виж целия пост
# 241
Джин в "LeeMujin Service".



И самичък в ТикТок

Виж целия пост
# 242
Момичета, помогнете малко. Тези, които ходят по концерти. Кои места са хубави? Искам да купя за някой от концертите на Стрей кидс, но нямам никаква идея къде. В Милано почти нищо не виждахме и сега ми се иска да се вижда сцената, след онзи дъжд и козирката ме влече сериозно (стадионите, които ме интересуват са покрити), но пък идеята е девойката да се изкефи максимално, не аз да остана суха.
Виж целия пост
# 243
Ако са в зали аз предпочитам трибуните точно срещу сцената или трибуни от страни на сцената.
За стадионите отстрани на сцената от трибуните. В краен случай и точно срещу сцената.
Примери тук точно срещу сцената  https://www.instagram.com/reel/DCT0C8CsQ0b/?igsh=MWRlOWN4NnV3MDRiaQ==
тези отстрани https://www.instagram.com/reel/DA_4aHdMmvv/?igsh=MWN1am9qZWxocmx5YQ== малко далече от сцената, но не успях да стигна този път до по-хубави странични места Grin

схемата е примерна


И един концерт на WONHO от К-поп момчешка група Monsta X

за сега е обявен само концерт в Париж
Виж целия пост
# 244
https://www.facebook.com/reel/1786751818398536
Една малка вечерна шега
Виж целия пост
# 245
Редактирано.
--------------------------------------------------
Да се посмеем малко и с момчетата. Grinning



---------------------------------------------------
И лайф в Уивърс с Джей Хоуп - https://www.youtube.com/watch?v=-yDQ0w3eqzs
Виж целия пост
# 246
Новите заглавия от вчера







Не зная защо, но в последните дни постоянно ми излиза един незабравим спомен за мен и аз пак искам да видя момчета и да попея отново с тях Purple HeartPurple HeartPurple Heart
BTS  Лондон

Виж целия пост
# 247
Дани, как ти се радвам за тази емоция ,която си преживяла ,пожелавам ти отново да ти се случи 💜

И едното момче в шоуто на Джими Фалон , много харесвам албума му, от както е излязъл само него слушам, така бях и с Индиго 💜

Виж целия пост
# 248
И току що излезли







Скрит текст:
И един страничен въпрос. Наистина ли в Бг-то толкова е паднало нивото, че даже "възрастните" се държат грубо и невъзпитано като някои махленски пубери Thinking
Виж целия пост
# 249
И самото гостуване на Джин. Purple Heart
Много смела тениска. Stuck Out Tongue Winking Eye



Дани, на въпроса ти - ДА, като цяло.
Скрит текст:
Принципно по-възрастното и възпитано поколение си отиде. Сега вече на "дневен ред" е най-грозната част от чалгарските поколения и израсналите в чата, това личи навсякъде. Прости, функционално неграмотни, некомпетентни, а с големи претенции е масата от народа в момента.
Виж целия пост
# 250
Данифин, много ми хареса сутрешното ти предложение "Thinking about you"! Още го тананикам...Simple Smile
Относно въпроса ти за нивото:
Скрит текст:
Не само при възрастните! Поголовно се шири една ниска култура на поведение и образованост във всички възрасти, обществени места и институции. Наскоро дискутирахме в близък кръг "отживелите" понятия "джентълмен" и "дама" и стигнахме  единодушно , че , за жалост, са непознати понятия. Няма толерантност, разбиране, дори изслушване.
Не знам по каква причина зададе въпроса си...дано нещо да не съм разбрала!
Виж целия пост
# 251
Скрит текст:
Въпросът ми беше провокиран от поведението на две потребителки в този форум. За два дни, два пъти ми се случва. Даже първият път е в една обща тема ,която следим. Достатъчно добре съм възпитана и да се въздържа да не показвам ядосания си овнешки лик и да отговоря в стил english courtesy hypocrisy. На първата - аз когато съм гледала азиатски/корейски драми тя даже не е подозирала за тях! Втората пък ми се прави на много знаеща , до миналата година даже не знаеха когато се закупуват билети от платформите какво следва RageRageRageRage Май пак трябва да мина в режим само на четящ, нищо че съм в този форум от основаването му.
Ох ,извинете ме, излях си яда ,послушах малко тежка музика, строих подчинените с кадифената ръкавица да не се разпускат Joy и така......
Виж целия пост
# 252
Danifin1, да ги нямаме тия (за режим само четяща говоря). Всяка сутрин си чакам с нетърпение поста ти с новите песни. Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Danifin1, да ги нямаме тия (за режим само четяща говоря). Всяка сутрин си чакам с нетърпение поста ти с новите песни. Simple Smile
Дани, аз вече почти минах на този режим, но за теб не съм съгласна! Simple Smile Не съм в час с кпоп-а ( е, имам си любимци и парчета), но музиката ме е вадила ,и все още го прави, от най-мрачните ми състояния. Тя е лекарство! А да не споменавам за "съботните ти събуждания" - те са черешка на торта!
Виж целия пост
# 254
Dani ,
Скрит текст:
аз пък си помислих ,че говориш за парламента и политиците MaskBlush , но да , търпимостта и зачитането на чуждото мнение е много зле май навсякъде

Моя рингтон на телефона от 4 години е този, много си го харесвам GrinningHands Ok Hand

https://x.com/i/status/1859233833151008826

В очакване на Ви и Коледа Flowers Evergreen TreeGrinning



https://x.com/PopBase/status/1859614075073802362
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия