Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 327
  • 734
# 255
При мен се звъни с Продиджи. Wink

Дани, тези двете парчета от днешните ти порции най-много ми харесаха. Първото е изключително забавно и истински ме развесели Laughing. А второто мога да го слушам цял ден, точно мой саунд е Heart Eyes.

За да ти мине, ето нещо като за теб. Hug


Да знаеш, че написаното се възприема различно от пишещият и от четящият го. Т.е. написалият го може изобщо да не е влагал смисъл, какъвто ти си мислиш. То затова в училище все се пишат съчинения "Какво е искал да каже авторът" и няма две еднакви, освен ако не е имало яко преписване. Laughing
Виж целия пост
# 256
Любимата ми жълта чантичка кацна благополучно 👌😉 Тоя път в комплект с жълти панталони обувки 😂

Виж целия пост
# 257
Я! Как така реши да се прибере в Корея? Laughing В предния си лайф твърдеше, че дошъл да поживее малко в Щатско. А жълтите обувки ги показа в пижамения си лайф от снощи. Ама нали съм изгубена в превода, чак сега разбрах какво всъщност обясняваше с думите "целият багаж" и "летище" в полу-празния дрешник. Останалата част от лайфа съм я проспала явно. Laughing
Ари, нали стана ясно, че няма начин да я изгладуваме тая чантичка. Joy
Виж целия пост
# 258




По-късно ще допълня с още новички и новини. Само да си изпия първото Coffee Smile


Появи се G-DRAGON  от  BingBang с ново парче.



Благодаря за подкрепата за вчерашното ми " лирично отклонение". Лиричният герой беше заведен от СМ на рок бар да си изкара горещите дяволски страсти/ за да може той да се измъкне по терлици Laughing/ и днес съм като кукуряк Joy
Благодаря на Профи за клипа на ООР и днес вече ще мога на спокойствие да се порадвам на забавният клип на AHN YEEUN.

Да видите какво ще облече Джин
Така се почва Purple Heart

Само за фенове


Виж целия пост
# 259
На Роуз и Г-Драгон песните ми харесаха. Другите ще ги слушам после в работата.

От мен Тейон.

Виж целия пост
# 260
Профи,чантичката я отписах аз,най-много една лятна жълта рокля от кварталния мол да си купя, да не съм капо 😂

Куки с награда от МАМА2024. Джимин също Конграджулейшън, както се казва🤩😂





И най-важното, много се радвам за Джимин 💜абсолютно заслужено , чупи всякакви рекорди, и не е с някой друг ,а сам 👏👏👏

Виж целия пост
# 261


Супер туна кавър
Стрей кидс
Я да видим сега кой гледа К-драми
Моите рози 🌧 She's in the Rain
stray kids
the incredible SUGA BAND now Bangtan Band
Смешни са JoyPurple HeartLaughing
San ateez Song: Counting Stars by OneRepublic
ОSSS!
Дали някой от вас ще ги познае?
SEVENTEEN и фенките
jungyonghwa cnblue на концерт на 2NE1
БТС
PederElias CHAEUNWOO
Ново шоу от 1 декември
да потренираме малко Wink
IceOnMyTeeth ATEEZ
Супер туна танц
Професор в университета в Пенсилвания дава пример с БТС за успешен бизнес модел
2NE1 WELCOME BACK 2024

П.п. Ако се чудите какво значи OS- това е японски израз значещ готово, готови сме.
Още клипове утре сутрин, все пак трябва да остане нещо и за тогава JoyLaughingSweat Smile
Приятна и релаксираща петък вечер CocktailWine Glass Beer
Виж целия пост
# 262
Дани, заредила си с голяма доза петъчно настроение 🥰

Аз ще сложа и това в допълнение, и на Джин е любимо в момента . А аз изобщо не съм фен на Бруно Марс ,Роуз пък не я познавам ,момичешките групи не са моето 🙂 Но пък песничката им много ми харесва ❤️

Виж целия пост
# 263
Първа официална изява на Джей Хоуп.
"J-Hope от BTS присъства на разговор за снимки на марката, проведен в сграда в Seongsu-dong, Seongdong-gu, Сеул на 22-ри следобед."

Виж целия пост
# 264


Първо и най-важно кафето
BTS
ЕХО
🎵:: chk chk boom x bye bye bye%5B
Защо лилава АРМИ
SEVEN
Една много актуална песен на един любимец-Скапан съвременен живот
Да те боцна Laughing
Куки веднага му предложи някой:joy:
Seokjinie and Jungkookie
да се събудим
и да попеем
и Purple Heart
Bangtan Boys
Готови ли сте?
Преди и сега
BTS A TO Z
BTS
и нещо любопитно. Кой ще стане от танцьор певец в  Стрей ки … rom STAY and ARMY
Dynamite'
Пожелавам ви приятни почивни дни. Аз ще се разхождам да позяпам цветните коледни красоти  из града.

 Току що попаднах на това enhypen jay, txt beomgyu and huening kai, zerobaseone taerae and … 2024 MAMA awards.



JoyStuck Out Tongue Winking Eye Тъкмо човек приключи с писането на коментар и започват да излизат едно след друго толкова интересни неща LaughingSweat SmileSunglassesStuck Out Tongue Winking Eye

и едно напомняне на тазгодишните награди за нашите момчета
Виж целия пост
# 265
Даесанг артист на годината е за Севънтийн,всичките победители



https://x.com/kchartsmaster/status/1860245043971256784
Виж целия пост
# 266
Дани Hug, днешната ти порция съботно настроение ми напълни душата. Heart Eyes
Впечатлиха ме способностите им на инструменталисти на сборната група айдъли от снощната МАМА. Знаех само за Хюнингкай (ТХТ), че е китарист, той и барабанист се оказа. Но останалите направо ми скриха шапката.

На Джимин едната награда си е точен десанг - Worldwide Fan's Choice of the Year (DAESANG), обаче изобщо не мисля, че Супернова заслужава десанга за песен на годината.
Виж целия пост
# 267



Старите бандюги знаят как да правят шоу Heart EyesHeart Eyes Направиха финала грандиозно!!!












Не мога да се въздържа да не споделя с вас, но снощи е било страхотно шоу Heart EyesHeart Eyes
Виж целия пост
# 268
Феликс със сестрите си - https://www.youtube.com/shorts/fbFtf490Tbs
Виж целия пост
# 269
Big Bang и G-Dragon взривяват социалните мрежи с вчерашното си изпълнение. Всичко ври и кипи , където и да погледна все на тях попадам. GrinningSmile Hands Clap Ето защо ги харесвам, старата генерация са супер. Страхотно завръщане. Сега си представете завръщането на BTS момчетата Purple HeartPurple HeartPurple Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия