Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 326
  • 734
# 285
Дани, без киселини, от последното ти предложение ми харесаха Джин ( естествено), на Супер Джуниър - 3 и 6. Благодаря ти за доброто настроение!
Виж целия пост
# 286
Редактирано.
--------------------------------------------------------
Посмях се с киселината Laughing

Джин и Така Heart Eyes
Вездесъщите Dispatch  - 'BTS' Джин замина за Токио, Япония през международното летище Гимпо на 26 следобед за своя график за промоция на албума 'HAPPY'. - https://www.youtube.com/watch?v=UFxhecnvuAg

На Иренчето песничката е хубава, а на ТХТ съм им фен, така че албумът им ми харесва като цяло. Супер Дж-Д&Е ще ги чуя после.

---------------------------------------------------------
Чух ги. И техния албум ми хареса.

На 25 ноември (местно време) Billboard обяви номинираните за годишните музикални награди, които включват четири различни K-Pop категории.





На Джин фен-срещата, с въртележката, на 24 ноември е била за 50 фенове, в тематичния парк Lotte World. Всеки от тях се е завъртял по веднъж на въртележката с Джин. Получил е албума Хепи с негов автограф. Традиционният за такива фен-срещи специален дребен подарък този път е бил нещо от FRED Jewelry.



Тийзър към новия епизод на Run Jin, в който Джин има сляпа среща. Wink
В тийзъра J-Hope, който е цензуриран (но бихме го разпознали навсякъде), изглежда е на среща на компанията относно предстоящите му дейности, когато Джин неочаквано се появява, за да заснеме своето вариете!
"И така, моят план... е да отвлека J-Hope веднага щом се освободи. Ще го отвлека веднага и ще го отведа направо на мястото на снимане на Run Jin. Слушай, J-Hope. Не знам дали гледате това в момента, но започнах работа веднага щом излязох. Така че и вие! Не те насилвам, J-Hope. Но вашето мнение не е толкова важно, тъй като моята воля е да ви отвлека. Но питам за всеки случай. Добре ли си с отвличането? Разбира се, няма да отговорите сега, но... Би трябвало да е наред, нали? Вашето мнение е важно, но не и в това отвличане..."  — Джин

Виж целия пост
# 287



https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mKMO45gDerg-uZKoYerxuAYFVwcCjBK40 Тук целия 1-ви албум WISHFUL .

Виж целия пост
# 288
Имаме поздрав от ВИ за първия сняг в Корея тази зима. Пуснал е снимка, в която позира сам до рекламното си изображение в Compose Coffee.
Виж целия пост
# 289
Профи, Ви каза,че ще прави тяло и го изпълни 👍💪 както Джимин обеща,че ще влезе и излезе незабележимо от военната служба, и така и не сме го виждали освен на случайни общи снимки и на излизането на Джин.
  
Прочетох една лоша статистика за корейците, а си мислих, че ние сме на изчезване 🙄



https://x.com/TheRabbitHole84/status/1861634202887963116
Виж целия пост
# 290
Ари, то тази статистика е от време оно, точно както при нас. Хората в наше време се интересуват само от материалните ценности, всичко останало е на заден план. Никак не е чудно ,че се стига до тук.

И нали тук вали като из ведро, поредната буря Joy и ме подсети за RAIN(비
Та аз си слушам мистър RAIN(비



Ах, тази стара генерация, страхотни парчета имат NotesMicrophone
Виж целия пост
# 291
Така е ,Дани ,но като спад глобално сме доста назад в класацията -71 от 80 си е добре



https://x.com/Globalstats11/status/1861634927449493960
Виж целия пост
# 292
Дани, нека да вали! Simple Smile Мистър Рейн и в сухо време, и в дъжд си е ... върха! Заложил е на най-стабилната формула - без абсурдни модулации, колкото мелодията е по-простичка - толкова е по-запомняща, запеваема и успешна! Шапка му свалям!
Виж целия пост
# 293
Момичета, успях да купя билети за Стрей кидс в Мадрид. Мисля, че щях да получа удар от притеснение. Толкова трудно ми се стори. Имаш 28 000 преди мен, а се наредих 30 секунди след отварянето на опашката. Като ми дойде редът няколко пъти ми писа, че няма места, веднъж ме изхвърли отново на опашката, но влязох почти веднага. И въобще не ми даде опция да си избирам места, а имах само 10 минути за всичко, вкл. плащането. Ще бъдем някъде горе, но поне под покрива да не ни вали.
Важното е, че имаме билети.
Виж целия пост
# 294
Хъни честито! Успя да се пребориш. Ние с щерката ще го пропуснем, гледахме ги тази година.
Днес ми излязоха две смешни клипчета точно с твоето приключение, аз вече имам тренинг JoyStuck Out Tongue Winking Eye И аз действам като тях, на колкото е възможно повече устройства се нареждам на опашка Joy
  Как да купим билети за К-поп концерт -ръководство :joy
Как да купим билети за К-поп концерт -ръководство Joy

Сега остава само да наизустите всички песни. Някой твърди ,че не си истински фен ,ако не знаеш всички текстове. Шегувам се Stuck Out Tongue Winking Eye Това нелепо изказване беше чуто от мен на последния концерт, на който бях, каза го някаква кифла Imp
 И да се подготвите за концерта. Няма време..SunglassesGrinning



И още от новите заглавия. Личи си ,че съм ХО JoyStuck Out Tongue Winking EyeLaughingSweat Smile



KYUHYUN от Super Junior, пак от старата генерация

Виж целия пост
# 295
Хъни, честито! После да ни разказваш.

Бо Гъм и ВИ са присъствали на събитие на CELINE, чиито посланици са и двамата.


и мърдащи https://x.com/i/status/1861744127617990743

А Куки си е актуализирал БамБам-ския профил.


https://www.instagram.com/p/C_40y4EpWuX/?utm_source=ig_embed&ig_ … 8473-61e80b6bccd5
Виж целия пост
# 296
Ви 💪😳👍🙂

Виж целия пост
# 297
И аз съм в очакване на джаз песничката на Ви, гласа му е много подходящ за този вид музика и той го е осъзнал.
#WinterAhead のTeaser
Сладък Бам, с удоволствие бих го погалила и аз много обичам да галя моя Бам Grinning
Днес в графика няма нови заглавия. Сутринта Алексата ми пусна  CHA EUN-WOO , пускам ви го и на вас. За тези от вас, които не знаят кой е този младеж CHA EUN-WOO, той е от бившата група  ASTRO 아스트로.



Ето, да се запознаете с няколко парчета от тяхното творчество Smirk

Виж целия пост
# 298
Дани, казваш "бивша" АСТРО". Знам за Mунбин, а не можаха да продължат без него ли? Извинявай, не съм в час с новините!
Виж целия пост
# 299
Казвам бившата, защото не са се появявали заедно от 2023. След смъртта на Мунбин нещата се измениха. Но както знаете при тези групи никога не знае човек. Пресен пример с Бигбанг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия