Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 327
  • 734
# 270
Дани, не мога да си представя, ще бъде нещо толкова чакано 💜
Но явно много фенове на младите си го представят и се късат да хейтят и завиждат,ама така вместо да извадят очи изписват вежди 😉

Виж целия пост
# 271
Аз също си очаквам момчетата в пълен пакет...Hug Харесвам им индивидуалните песни, но...все ми се иска да чувам на 2-ри план останалите гласове, дори рапирам ( на стари години). А за хейт и злоба - нямам време. Има място за всички под слънцето.
Връщам се да чуя снощните предложения...
Виж целия пост
# 272
Редактирано.
------------------------------------------------
И на мен много ми се слушат момчетата 7 в 1. Purple Heart
Джин и заснемането на Running Wild.



-------------------------------------------------
И Джин на някакъв фенмитинг

Виж целия пост
# 273
BIGBANG's presence made idols forget their own status in fro … r fans. 😆
Започнаха с шегите GrinJoy
Виж целия пост
# 274
Джин в сладки видео разговори от по 1 минута със 100 фенове.

Виж целия пост
# 275



😂😂😂

Виж целия пост
# 276
Joy Така, така.
И коя е тая, дето три пъти се мярка в тийзъра?

ВИ пак е приготвил нещо много интересно и в негов си стил. Певецът, с когото реализират тази песен е ето този - https://www.youtube.com/shorts/nE-6UdULZGA

Май това ще слушаме - https://www.youtube.com/shorts/9qBWiDHfk3I
Виж целия пост
# 277
Joy Така, така.
И коя е тая, дето три пъти се мярка в тийзъра?
Ако правилно съм видяла, това е мацката от клипа на Ви - Приятели -Руби.

Виж целия пост
# 278
Profi, от Ви никога не знаеш какво да очакваш 👍😂  Голям образ е 😍

💜👏👏👏

https://x.com/WORLDMUSICAWARD/status/1860728864000909677

Виж целия пост
# 279
Нова седмица, нови заглавия


Още една група от старата генерация се появи на сцената отново. Като гледам графика в следващите дни ще има и други нови предложения от други групи от старата генерация.




Виж целия пост
# 280
TWS от старата генерация нещо много ми напомниха БТС...Така ли ми се струва?
Виж целия пост
# 281
Редактирано.
--------------------------------------------------------
Всъщност новото предложение на WayV е това



BTOB са от старата генерация, TWS са чисто новички. Възможно  е да ти напомнят BTS, защото са под шапката на HYBE, като издават с лейбъла PLEDIS Entertainment, с който издават и SEVENTEEN. Апропо, песничката им ми хареса.
IZNA също ми хареса.

----------------------------------------------------
В Ютюб е предавано поточно на живо едночасовото гостуване на Джей Хоуп в шоу на МВС радио  - https://www.youtube.com/watch?v=0G23_G2nUYU Хоби влиза в студиото след 10-тата минута, докато в ефира върви реклама с гласа на Джин.
Ето малко кадри в Хоби стил. Ари, с чантичка на Найк сме този път. Joy



В очакване новото от СтрейКидс на 13 декември, петък.



И ENHYPEN в джентълменски стил, на английска морава ...

Виж целия пост
# 282


Още една стара група с албум, то албума е пуснат преди 2 месеца, сега само са го префасонирали мъничко, макар че аз не видях да има разлика Grinning
И новия албум на момчетата от ТХТ. От преди 3 седмици, май съм пропуснала да го сложа. GrinThinking


Ето ви и новото клипче на Иренчето от Red Velvet




Парчето на Джин, написано от One Ok Rock и в изпълнение на Джин и Така Purple HeartGuitar
Виж целия пост
# 283
2ри тийзър на Ви



Дани позачудих се кое е напикано ,да не от кучето😉 ,но после разбрах че е написано 😂много ме дразни автокоректора понякога 🤕
Виж целия пост
# 284
JoyJoyJoy Така се получава, когато пиша от телефона набързо. Аутокоректора си пише каквото си иска JoyJoyJoy
И една забавна случка пак с автокоректора. Миналата седмица пиша на щерката ще ходим ли на Стей кидс. Пиша бързо и не поглеждам какво ми пише автокоретора и пращам . Получавам съобщение

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия