Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 325
  • 734
# 330
Back to ме и на мен ми е любимо Heart
Виж целия пост
# 331
Йонтан/Тани, на ВИ кученцето, е починало.Cry
ВИ сам го е съобщил в инстаграма си.
Скрит текст:
Здравей АРМИЯ. Прекарвате ли топъл сезон в края на годината? Облекчение е, че времето все още не изглежда толкова студено. Мисля, че отдавна не съм поздравявал ARMY чрез песен. Припомням си приятните спомени, които имах, докато се подготвях за дуета с Hyo Shin hyung, когото много харесвам, както и моя кавър на песента на уважавания Bing Crosby, която ще бъде пусната скоро. Като се замисля, вече е декември.
 Честно казано, причината, поради която публикувам това, е, че Йонтан наскоро замина на дълго пътуване към звездите. Притесних се как да ви кажа това, но тъй като ARMY обичаше толкова много Yeontan до този момент, реших, че е правилно да ви го кажа и така в крайна сметка предадох новината по този начин. Надявам се, че вашият сезон в края на годината ще бъде топъл, когато можете да кажете на любимите хора около вас, че ги обичате, още веднъж.
 Надявам се, че ARMY ще бъде здрав до деня, в който мога да те срещна отново. аз те обичам благодаря
 — В
Отщя ми се да чета каквото и да е друго из к-поп новостите.
Виж целия пост
# 332
Колко тъжно... За съжаление неговата болка, която изпитва в този момент, ми е позната. Предадох на звездите три 🐶 Не мога да не му съчувствам
Виж целия пост
# 333
И аз така, ама с три котарака. Последният направо ми беше сродна душа. След него вече нямам емоционални сили за друго животно. Сега на 31 декември ще станат 10 години откакто е звездичка. Cry
Хубаво е, че ВИ е намерил начин да го каже с топли думи и да насочи мислите ни към любовта, а не към мъката.
Виж целия пост
# 334
Както вчера ви казах ,че в графика няма нови заглавия, но о чудо, днес се появиха.





промотиране на албума на каките от 2NE1 WELCOMEBACK




И нали сме в коледно настроение

Виж целия пост
# 335
Хора, сега прочетох, в Южна Корея е обявено военно положение 😯

https://x.com/kchartsmaster/status/1863970313203020285

Защо полудя тоя свят ,дано всичко е наред с момчетата



https://x.com/visegrad24/status/1863960217387467111
Виж целия пост
# 336
Редактирано.
-------------------------------------------------
И в друга тема писах, частта на ВИ е баш в парламента. И дано ме лъжат очите, ама тоя най-вдясно много ми прилича баш на него.

От тук - https://news.bg/int-politics/prezidentat-na-yuzhna-koreya-obyavi … o-polozhenie.html

От друга тема, потребителка писа, че вече било отменено. Не е посочила източник, а аз в момента се чудя къде да проверя и да е достоверно.

Дани, не съм имала време да прослушам новите предложения. Ще ги чуя по-нататък.

П.П. За утешение няколко пъти ще си пусна това - https://twitter.com/i/status/1863859214042497461 и това - https://twitter.com/i/status/1863862394671505819

----------------------------------------------
Зад кадър от заснемането на Cinematic Still версията на "WA" на V.

Виж целия пост
# 337
Дъщерята има приятелка, която в момента е в Сеул. Писала и е, че е отменено военното положение.
Виж целия пост
# 338
Чудесен момент да се посмеем с Джин.

Виж целия пост
# 339




ЧРД на Джин!

ЧРД Джин
Виж целия пост
# 340
Равносметка в края на годината









Кое не е така 😀
Виж целия пост
# 341
Хепи Джинс дей! Hug



Дани, от предложенията ти, вчера и днес, си харесах на 82MAJOR, NINE.i и THE 8 ‘Orbit.

Ари, нищо не разбирам от Спотифай, но ако си горда и доволна, просто ще се порадвам с теб. Hug
Виж целия пост
# 342
Профи, просто статистика какво съм слушала най-много 🙂 Аз перманентно ходя пеш по улиците и със слушалки. Всичко ни мерят вече с приложения 😜

   Как да не съм горда и щастлива за BTS 💜 Без конкуренция



И Джимин 💜



Честит рожден ден на Джин 🎂



Празника и Япония



Виж целия пост
# 343
Аз съм само пеша и съм все със слушалкте в ушите. Но слушам това, което съм си записала на телефона. Имам една плейлиста на BTS и на Шуга D-DAY, и си ги въртя основно тях. И FACE си бях метнала, но ми трябваше място и го изтрих.
За позициите по света на BTS, и момчетата по отделно, няма съмнение, че си е повод за гордост. Браво на Атланта! Знаят какво да слушат. Grinning
А в следващия епизод на Ран Джин гост ще му бъде Taeha. Теха е 38-месечно бебе YouTuber, което е популярно със своята жизнена и умна личност. Малкият вече има заснемано съдържание и с други айдъли - Дойонг от NCT. Лично аз за пръв път го чувам и нямам никаква представа едно тригодишно какво толкова интересно и забавно съдържание може да предложи в ютюб. Доколкото се подразбира, в този случай не става въпрос за снимане на татко как се оправя с трите си близначки, примерно. Нямам сега време да гледам, но ето епизода на хлапето с Дойонг - https://www.youtube.com/watch?v=v4o4Asxasc4
Виж целия пост
# 344
Профи, за сефте чувам за 38месечно бебе Joy те не бяха ли до 18месеца Thinking Grinning Вече съм далеч от тая тема , сигурно и бебетата не са това, което бяха Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия