Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 325
  • 734
# 345
Нали знаеш, че в Корея имат по-особен поглед върху възрастта и измерването ѝ. Joy
Въпреки че официална вече им е само международната възраст, т.е. истинската, ментално ще им трябва доста време за пренастройване на отброяването.
Виж целия пост
# 346



Току що пуснати


Виж целия пост
# 347
От днешните предложения на Дани ми харесаха откъсите от песните в мини албума на SEVENUS.

Хайде и втората част от риболовното калифорнийско приключение на Джин, с разказвач зад кадър Джей Хоуп.

Виж целия пост
# 348
Дани, този път и 4-те ти предложения допаднаха на настроението ми! Simple Smile И за кой ли път си казвам "Господи, И Сънг Ги е разкошен певец!" За балади...
Виж целия пост
# 349
Jillian, защо не можеш да ползваш билета за дъщеря си?
Браво, че си успяла да купиш билети.

Няма да е навършила 14 тогава. Благодаря 🤣😁

The Rose са много приятна и лека за слушане рок група, но напоследък рядко ми попадат в плейлиста.

Затова пък Xdinari heros почти никога не отсъстват 😁 Тръгнах да ви пускам песен, но не мога да избера. 🤣
Виж целия пост
# 350













Виж целия пост
# 351
Дани, Коледният дух си пие вече кафето при теб, а? Wink
Харесаха ми Ви( че как иначе) и половината от песните на Розито. Даже ми се стори като кънтри едната й песен, но беше много добре! Благодаря ти!
Виж целия пост
# 352
Уини ,коледният дух отдавна ме е обхванал. Любим период, който свързвам със закачки, семейство, блясък, приятни моменти и готвене, макар че тази година всички са на диета DisappointedGrinning Последната година съм с много странен график на работа, заради шефовете отвън океана  и довечера  трябва да успея хем да проведа поредния конферентен разговор и хем да успея да стигна навреме за първото коледно парти🎉 . Ох, а те се задават много .......



Виж целия пост
# 353
На Ви клипа малко ме натъжи заради кученцето Sad
Виж целия пост
# 354
Нали е петък и се готвя за коледно парти......
Коледен дух в Лондон, за това го обожавам този град
Така се работи с настроение
И те направиха кавър на ботковците Wink
  още един кавър, но от други
Още коледно настроение
И такива неща се случват,понякога
ОСТ на нашумяла в момента Кдрама
🎧 V (뷔) - Winter Ahead (with 박효신)
Всички я знаем вече Joy
Само загрявам за довечера
да попрактикуваме малко танци и сме готови

Пожелавам ви приятна петъчна вечер!

П.п. Този път няма да забравя. Профи стискам палци ТМ бързо да оздравява Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 355
RM

Виж целия пост
# 356
Дани, убийствени бийтбоксери!!! Flushed
Виж целия пост
# 357
И аз тъкмо гледах и слушах клипът на RM.
Нещо ново от Туайс

Виж целия пост
# 358
И те на турне догодина








Пеят в леко, приятен рок стил.
Виж целия пост
# 359
Имам само една нощ в момента на разположение и няма да успея да изслушам всичко излязло последните 2-3 дни. Утре трябва да се върна в София в болницата като придружител на ММ, т.е ще съм извън мрежата. Живи и здрави ще се включа след дни, не знам след колко. Поддържайте огъня, докато се мярна отново! Hands V
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия