Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 325
  • 734
# 390
Ето и от мен днешния фаворит 😁

Виж целия пост
# 391
Да вземем да го пуснем всичкото Wink https://youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_kvognYDvNBhbJO4V4znhSC … =IDrdQXa_gwa3rd2b
И това също, от BBMA -
https://www.youtube.com/watch?v=vBcmBn-5W0U
Виж целия пост
# 392







Скрит текст:



Профи, ето ти и останалите две серии
JUNG KOOK: I AM STILL THE ORIGINAL EP.2
  JUNG KOOK: I AM STILL THE ORIGINAL EP.3
Виж целия пост
# 393
Дани ,големи  коледни красоти си сложила 😍

Виж целия пост
# 394
Ари, обожавам града през този сезон, особено вечер когато той светва. Толкова обичам да се разхождам, въпреки огромните разстояния и да снимам коледни красоти. Този град не спи, винаги има какво да се види и са се забавляваш, както вчера вело марша на Дядо Коледовците Smiley! Мога да ви залея  със снимки с  коледни красоти от града.
И за да не е спам

Виж целия пост
# 395
Редактирано.
------------------------------------------------------------
Даниии Hug
Благодаря и за разходката из Лондон, прелестно е Heart Eyes. И за сериите на Куки. Kissing Heart

Ари Hug
Половин година и малко им остана на момчетата. Вчера попаднах на някакви снимки, дето уж са войнишки на Шуга, но според мен са някакви фотомонтажи, затова не ги нося.

За да не съм само спам, ето един Феликс като малък. Heart


Има и компилация за всички стрейкидс - https://www.youtube.com/watch?v=xs258EbsZ9g

-------------------------------------------------------------
Още красота от/с Джин

Виж целия пост
# 396











Тези последните с турне
Виж целия пост
# 397



Виж целия пост
# 398
















Виж целия пост
# 399
Новият епизод на Джин - https://www.youtube.com/watch?v=EzJaR8QL0q4
цвилих от смях на някои моменти Joy

Кавър в изпълнение на SUNOO от ENHYPEN -



Чангбин от Стрей Кидс в предизвикателството на Йеонджун от ТХТ в шортса - https://www.youtube.com/shorts/bGpgvcHBppE и така -



Денс практиката на Стрей Кидс -


и 30 бързи въпроса към тях

Виж целия пост
# 400






Останалите малко по-късно.
Виж целия пост
# 401
Доообре. Laughing
Ама гледай да не слагаш старички. Wink

От мен интервю на Джин за iHeart radio

Виж целия пост
# 402
Иха, днес и аз мога да ви пусна нещо. Това за мен е най-добрата песен от новия албум на Стрей кидс.

Виж целия пост
# 403
Хъни, съгласна съм Heart
Но и тази ми хареса.

Виж целия пост
# 404





Скрит текст:
Тази нощ беше активна, приготвих за колегите ей тези италиански изкушения, моите като са на диета, други ще се облизват Yum Малко съм недоспала, но доволна. Купонът върви с пълна сила SmileStuck Out Tongue Winking Eye


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия