Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 325
  • 734
# 375
Супер, още някой на коледна вълна. Зареждай коледният плейлист https://www.youtube.com/playlist?list=PLtZ6yiYzu2i1Upl2BYu6TNSh6ED2vUNET

Заредих огромният коледен плейлист  и почвам да работя https://www.youtube.com/playlist?list=PL2HEDIx6Li8gTRBFlZcEDo3mY5mja_Djg Ако някой се чуди 226 клипа са Wink
Приятен ден на всички!

П.п  Хъни Hug
Виж целия пост
# 376
Супер, още някой на коледна вълна. Зареждай коледният плейлист https://www.youtube.com/playlist?list=PLtZ6yiYzu2i1Upl2BYu6TNSh6ED2vUNET
Започнах и аз да си правя Кпоп Коледен плейлист, но моят е бебе в сравнение с твоя. Да знаеш, че цял ден ще те мисля, с най-хубави чувства. Точно от това имах нужда. Благодаря! HeartbeatFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Виж целия пост
# 377



Много срамежлив Джин, е как може, талантлив, красив,успешен , не мога да го проумея Thinking Simple Smile Характер явно
Виж целия пост
# 378
Както си мислех ,че днес ще бъда кратка от към нови клипове..... те взеха че се появиха на куп още JoyStuck Out Tongue Winking Eye Добре ,че имам време докато си пътувам в метрото....











Виж целия пост
# 379
Една награда, след BTS - Jimin

Виж целия пост
# 380








Още един коледен микс за слушане

Виж целия пост
# 381
Супер ден откъм музика. Мерси. А на новите песни на Стрей кидс се радвам като малко дете.
Виж целия пост
# 382
С четенето и слушането стигнах някъде до средата на 364-ти пост. Ще продължавам нощес. А дано! Praynig 
Набързо видях, че не сте ги слагали тези клипчета, затова с удоволствие ги изсипвам. Purple HeartPurple Heart


Виж целия пост
# 383

Първо да си приготвим салатта ала Джин
Горе ръцете ,започваме
за всекиго по нещо
с танцова стъпка
много старо парче -господинът в беда Joy
очакваме тяхното завръщане
старо ,но златно
на коледна вълна сме все пак
данс уроци с БТС
микс
Сладурчета
така е на К концерт
Хоби на концерт
Шуга в беда Joy
Какви ги пее тоя?
А пътъ....
още коледно настроение
и още данс
и още пожелания
хахаха
Какъв ще стана като порасна  
и за финал
и зад кадър на концерта

Профи ,надявам се, че при теб нещата са се подобрили.  Пожелавам на всички приятна петъчна вечер , а аз пак на
 коледно парти

Jungkook wins two awards at 2024 Billboard Music Awards
Виж целия пост
# 384
Мерси, че ме държите в течение с новостите. Не успявам всичко да изгледам, но цъкам тук там линковете, когато имам време - за настроение.
Току що по нашето регионално градско радио пуснаха Джин - Runing wild. Чудех се каква е тази приятна песен и изведнъж чух - Джин. Звучи страхотно по радиото.
Виж целия пост
# 385
Бекхьон с кавър -


Минхо все по-готин и по-готин -


SEVENTEEN за 2024 Billboard Music Awards -


И поредният епизод на Run Jin - https://www.youtube.com/watch?v=Stwau2ND_fo
Виж целия пост
# 386
Добро утро!

Джин и Уенди на опознавателна среща 😉😂

Виж целия пост
# 387
Добро утро и от мен!
Приятно коледно мързелуване тези дни Wink  с малко коледно настроение Flowers Evergreen Tree


Очаквам с нетърпение тяхното завръщане следващата година. Тази само загатнаха за това.



и за тези, които искат да се запознаят с тях



December Boy Group Brand Reputation Rankings
* инфо взето от нета, не гарантирам достоверност Grin

Виж целия пост
# 388
Много красив Лондон.Heart Eyes

Може и да сме го слагали, ама то и повечко да е, на нас няма да ни пречи. Wink
Документалката на Куки с руска озвучка. Уж трябва да са 3 клипа, но намирам само един, без да съм регистрирана в контакта. а нямам никаква идея дали това не е целият филм.
https://vkvideo.ru/playlist/-218570243_35/video-218570243_456240025

И последният Джин-ски епизод, също с руска озвучка - https://vkvideo.ru/video-218570243_456240036
Виж целия пост
# 389
Какво правите бе, момичета?! Open Mouth И с Първа Конна на Будьони да препускам, пак не мога да ви настигна! Rolling Eyes Отървах ви само за 1 ден....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия