Хигиената на българина

  • 46 404
  • 1 004
# 585
Ако задълбаем по тази миризлива тема-  с хартия не е никак хигиенично, разнасяш някакви мръсотии напред назад, но и с бутилка пък нали пипаш с ръка. С биде/душ най добре.
Иначе не че не могат с хартия/мокра кърпа, но после задължително пак с вода, мисля че и бебетата така, ползват мокрите бебешки кърпи, но после пак вода.
Моето дете, като беше бебе, го миех с вода вкъщи, при смяна на памперси.
Навън сме ползвали мокри кърпи, като сме в движение.
Има деца, които не понасят добре бебешките мокри кърпи.
Виж целия пост
# 586
Не знаех, че има поздрав Честито облекчение.
Но се сетих, че е неделя. Надявам се, че мога да ви кажа Честита баня Joy
Виж целия пост
# 587
Не знаех, че има поздрав Честито облекчение.
Но се сетих, че е неделя. Надявам се, че мога да ви кажа Честита баня Joy
Вече захладня, трябва ли да е всяка неделя къпането?
Виж целия пост
# 588
Не, разбира се Joy А и днес валя Joy
Виж целия пост
# 589
Не знаех, че има поздрав Честито облекчение.
Но се сетих, че е неделя. Надявам се, че мога да ви кажа Честита баня Joy
Вече захладня, трябва ли да е всяка неделя къпането?

😂 През три.
Виж целия пост
# 590
Това Чърчил ли го беше забелязал, че само ние си честитим банята 😂😭някой британец беше
Виж целия пост
# 591
За хигиената на Изток и в Африка - нека не забравяме, че там има ограничени ресурси и водата е лукс почти. Така, че не е редно да се сравняваме с тях.


За тоалетните в заведенията - потвърждавам че с един парцал се мие всичко от мивка, плот до тоалетната чиния. Това го откри майка ми, случайност станала свидетел. Но ставаше дума за закусвалня, и аз тогава си помислих, че в скъпите заведения това не е така. Имала съм немалка възможност да обядвам и вечерям в наистина класни ресторанти, при което два пъти се случи да наблюдавам подобна история. Тотално спрях да слагам дамските си чанти, и вещи от чантата си, на плотовете или на мивките.
И накрая - за миенето с вода - ако има и сапун е добре, ако е само вода, според мен нищо не прави. Няма да забравя ужаса ми, когато след раждането ми казаха никакви препарати за миене в тази област... Направо ми се ревеше, и то не само от болката, и някои други неудобства от раждането, но и от тази забрана...  даже нарочно не ядях и пиех вода много, за да огранича посещенията в тоалетна.  Ужас ужасон...
Виж целия пост
# 592
Пиша му да не ползва хотелските чаши, а да си купи пластмасови, защото понякога камериерките с гъбата, с която мият тоалетната мият и чашите.

Забравям всичко останало в темата - тампони, коси, връхни дрехи. Този цитат ще ми остане в главата до последния ми ден на тази планета. Joy
В коя държава се случва това, ако мога да попитам?
Това ме уби. И на мене ще ме остави този цитат в главата ми, докато съм жива. Всичко относно което обсъждахме по хигиената, този цитат счупи всичко. Когато отида на хотел, повече няма да пия от стъклена чаша. Ако и в ресторантите е така с чашите и съдовете, край. Няма да стъпя на ресторант вече. Напраро ми се догади и то след като преди 15 минути се навечерях.
Виж целия пост
# 593
В ресторантите имат миялни, спокойно.
Виж целия пост
# 594
Да попитам това за чашата и каната в хотелската стая ли става дума?
Виж целия пост
# 595
В стаята, да. На бара/в кухнята вече едва ли има бизнес без миялна.
Виж целия пост
# 596
А какво ще кажете за мигрантите, които киснат по градинките в София и оставят маса боклук след себе си? Тъкмо свикнахме да пазим и сега ще ни развалят дисциплината.
Виж целия пост
# 597
Ако задълбаем по тази миризлива тема-  с хартия не е никак хигиенично, разнасяш някакви мръсотии напред назад, но и с бутилка пък нали пипаш с ръка. С биде/душ най добре.
...

Да живее бидето!
В него е истината.
Жалко, че малко народи го ползват масово.
Виж целия пост
# 598
Да не започваме по темата, какво друго се мие в тези миялни Joy
Виж целия пост
# 599
Да не започваме по темата, какво друго се мие в тези миялни Joy
Ааа не. Спрете се малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия