Хигиената на българина

  • 46 406
  • 1 004
# 525
Зависи и как се готви, оправдание да смърдиш няма. Ако трябва си оставяш дрехата на балкона, в колата, прибираш в плик и пак няма да мирише. Нямат усет, това е проблема. Колкото и да е малко жилището има прозорци, отварям прозореца, спирам парното и 2 часа стои така, после затварям и за 15 мин. е пак топло. Аз редовно си мириша дрехите. В работата имаме кухня и понякога доста мирише, всеки яде какво ли не, отварям прозорците и излизам, след 10 мин. се връщам, пак мирише, но все пак е по-добре.

Тампона не е никак безобиден, четох за някакво младо момиче го забравила и почина от отравяне на кръвта. Абсурдно. Превръзка 5-6 часа освен през нощта пак е дълго време, без значение от силата на цикъла, затова има различни превръзки. Ползва се по-тънка, превръзка и се подменя.
Виж целия пост
# 526
Бабата на мъжа ми беше дошла на гости. Връщам се от работа и гледам дрехите извадени от сушилнята, сгънати и сложени върху нея (в коридора). Викам си ееей супер, поне това няма да върша. Взимам ги да ги сложа на мястото им... те смърдят на мекици 🤐. Айде отново в пералнята 😀. Жената решила да ми помогне, ама и мекици пържила в кухнята на отворена врата 😀.
Виж целия пост
# 527
Никога не съм имала проблем с тампоните. Вероятността да получиш токсичен шок е много малка и то ако оставиш тампона повече от 8 часа. Това обикновено се случва при тийнеджърки, които използват силно абсорбиращи тампони и забравят да ги сменят или ги е домързяло.
Тампоните са ми в пъти по-удобни от превръзките и грам не се цапам с тях.
Виж целия пост
# 528
Никога не съм имала проблем с тампоните. Вероятността да получиш токсичен шок е много малка и то ако оставиш тампона повече от 8 часа. Това обикновено се случва при тийнеджърки, които използват силно абсорбиращи тампони и забравят да ги сменят или ги е домързяло.
Тампоните са ми в пъти по-удобни от превръзките и грам не се цапам с тях.
И аз съм свикнала с тампони и мисълта, че трябва да нося превръзка която чувствам като памперс и усещам течението, направо ме влудява.
Виж целия пост
# 529
Никога не съм имала проблем с тампоните. Вероятността да получиш токсичен шок е много малка и то ако оставиш тампона повече от 8 часа. Това обикновено се случва при тийнеджърки, които използват силно абсорбиращи тампони и забравят да ги сменят или ги е домързяло.
Тампоните са ми в пъти по-удобни от превръзките и грам не се цапам с тях.

До организъм е. Една малка част от жените ще получат, ако ще половин час да седят само с тампона.
Виж целия пост
# 530
Аз така и не се научих с тези тампони, то вече за менопауза ми е време, но така и не им свикнах, дискомфортно ми е. Много рядко ползвам. Най удобно ми е било с чашка, може би трябва да си взема пак, на моята след като и се скъса дръжчицата не поднових и то после си свикнах пак с превръзки.
Тук в Шотландия са безплатни, мисля че е първата страна в света. В магазин не, макар че в някои вериги супермаркети срещу кодова дума можеш да поискаш, но в библиотеки, гари, автогари.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 531
Добре де, как няма да смениш тампона 8 часа ? Не ти ли се пишка през това време?
Виж целия пост
# 532
На мен не ми се е случвало такава глупост да правя. И аз се чудя.
Но на море 2 пъти ми се случи силния ден и се налагаше, но го сменях. Прибирах се и пак отивах.
Виж целия пост
# 533
Манекенката, при която се стигнало до ампутация на краката, мисля, че беше заспала с тампон. Иначе е напълно възможно да не влезеш няколко часа в тоалетната, а може и да подцениш нуждата от смяна, което, разбира се, не бива да става. На пишкането не пречи, така че е възможно подценяване и пишкане без смяна.
Виж целия пост
# 534
Ужас.
Аз преди години бях още по-обилна, особено през нощта.
И си мислех един ден за тампон през нощта.
Тогава въобще не знаех за тия странични ефекти. Просто ми беше писнало каквото и да сложа, да си пера после чаршафи, одеала, всичко. Затътрих се към шкафа, но сякаш глас в главата ми каза не. Обаче продължих, отворих шкафа. Получих едно стягане в областта на гърдите и ме обхвана силен страх и се разтреперих. Не го сложих.
После вече минах на големите парчета за родилки в тежките дни и нощи. След месец случайно ми попадна инфото за този страничен ефект.
Виж целия пост
# 535
Това вече е гнусно. Да пишкаш през тампона. Отврат.
Виж целия пост
# 536
Това вече е гнусно. Да пишкаш през тампона. Отврат.

Е как ПРЕЗ тампона?! Анатомия не сте ли учили?
Виж целия пост
# 537
Това вече е гнусно. Да пишкаш през тампона. Отврат.

Е как ПРЕЗ тампона?! Анатомия не сте ли учили?
Не. Всички си мислят, че е един общ отвор.
Виж целия пост
# 538
Пишкането е през друга дупка, както и акането, извинявам се за грубите изрази.
Виж целия пост
# 539
Не. Всички си мислят, че е един общ отвор.

Ужас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия