Хигиената на българина

  • 46 406
  • 1 004
# 540
Не мога да повярвам какво чета 🤐.
Виж целия пост
# 541
А  сега да видим кой не си знае дупките tooth
Виж целия пост
# 542
Може би / дано жената има предвид кончето за изтегляне, че може да се замърси. Оф каква е станала темата... Mask
За протокола, радвам се, че се спогодих с тампоните, защото много отдавна съм с много обилен цикъл първите дни. С превръзка постоянно се чувствам мокра, не винаги мога да преценя времето за смяна особено навън и нощем, Имала съм инциденти. Първите два дни съм с двойна защита тампон и превръзка, родих се. Чак скоро ми намаля леко, но пак така съм свикнала.
Виж целия пост
# 543
Менструалното бельо ме спаси. И аз съм много тежък случай, цял живот се боря с това нещо.

Скрит текст:
До памперси за възрастни съм стигала нощем. От две години открих многократното бельо и отдъхнах. Прането и поддръжката са голяма занимавка, но пък кеф цена няма - иначе всеки месец, денем и нощем, треперех от страх да не протека.
Виж целия пост
# 544
Всеки има избор да не чете, а не само да се надява.
Виж целия пост
# 545
Докъде стигнахме...Обсъдилили сме дали ако не се ползва интимен гел, си мърла? Виждала съм невероятни спорове по тази тема. Joy

И не, няма как да пишкаш ПРЕЗ тампона. Кончето може да се постави така, че да не капне нищо върху него.
Виж целия пост
# 546
Е, това е тема със заглавие "Хигиената на българина", аз се чудя как добутахме до 37 страници, без да се разхвърчи перушина. Преди години в подобна тема се беше развихрил такъв скандал околко миенето на косата, че коси не бяха останали. 
Виж целия пост
# 547
Точно за кончето говоря, както и да е. След раждането и аз съм спала с памперс за възрастни втората нощ от цикъла. Смешно-не смешно, после трябва да сменям всичко.

Гащичките не се ли сменят всеки ден? 😀
Виж целия пост
# 548


Гащичките не се ли сменят всеки ден? 😀

Би трябвало.
Аз даже два  пъти на ден.
Виж целия пост
# 549
Ох,  значи съм Мърла... Интимен гел не използвам, след като хванах цистит от един, уж хубав и скъпарски гел.... Такъв цистит не бях имала през живота си - парене, щипане, болка при всяко посещение WC-то. Добре, че гинеколожката ми се усети да ме пита какво използвам и открихме че лигавицата е изключително раздразнена в тази област. Това ми се случи само още веднъж когато обърках и използвах Маска за коса вместо душ гела в тази област... Откакто родих пък започнах да използвам бебешки душ гел с доста изчистен състав, и за себе си и съм изключително доволна от решението си. Иначе използвах Гинесцид и все още държа една опаковка, но само когато трябва да посетя прегледи, около раждането и след това... Но аз изключително бързо я изхабявам и ми се струва разсипия всеки месец да в купувам...
Виж целия пост
# 550
Това вече е гнусно. Да пишкаш през тампона. Отврат.
А пък още по гнус е да акаш през тампона.  Joy
Виж целия пост
# 551
Това вече е гнусно. Да пишкаш през тампона. Отврат.
А пък още по гнус е да акаш през тампона.  Joy

Представяш ли си? 🤔
Виж целия пост
# 552
То не е невъзможно,
Скрит текст:
но защо би поставил тампон там Joy
Виж целия пост
# 553
Да сменим темата, че много засмърдя. 🤣

За мен най-гадно е в асансьора да "усетиш" хигиената на даден човек.
Виж целия пост
# 554
Да сменим темата, че много засмърдя. 🤣

За мен най-гадно е в асансьора да "усетиш" хигиената на даден човек.
Мислиш ли?
Колко време ще пътуваш с този асансьор?
Я си представи примерно, че ти дойде нов колега и се окаже смърдящ Cry
8 часа не ти мърдат да му миришеш гнусотата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия