Пазаруване от obuvki.bg - тема 4

  • 26 848
  • 282
# 270
Аз видях голям зор с връщане на сума..минаха си дните, та чатове, мейли и чак тогава.
Виж целия пост
# 271
Не бях поръчвала от повече от година, но се изкуших с едни сникърски. Обаче поръчка от 23.05. все още очаква предаване към Еконт...Толкова много ли се бавят вече поръчките? Откъде идват? Чудя се да звъня ли или е нормално и да изчакам /минаха повече от 5 работни дни, както пише на сайта/. Предплатени са и се притеснявам. То като в абаут ю е станало - 2 седмици доставка!
Виж целия пост
# 272
Здравейте! “Нахлувам” с малко по-особен казус.

При създаване на акаунт, съм допуснала техническа грешка в изписването на мейла ми (една пропусната буква). Веднага след което направих и платих поръчка и после чак видях неточния ми мейл. Писах веднага в съпорт-чата им (преди 4-5 дни) с коректни контактни данни, но още чакам обратна връзка. Вчера писах отново. Системата ме е лог-офф-нала от неточния акаунт и единственото, което имам като доказателство, е номерът на поръчката, който скрийншот-нах.

За колко време пристигат поръчките? Колко бързо получавате отговор по мейл? И на някого съдействали ли са с корекция с правилния му мейл за достъп?
Виж целия пост
# 273
Обади им се 052953169
Виж целия пост
# 274
Здравейте, дали има начин да се сдобия с код за ненамалени? Поръчах желаните обувки миналия месец с намаление 10%, което месеци чаках специално за тези обувки, но не улучих размера - беше подвеждащо описанието в сайта на производителя. Сега са на редовна цена и едва ли скоро пак ще ги пуснат, а са 140евро и 10% са от значение за мен.
Виж целия пост
# 275
Виж дали обувките ти са в тези, които ги хваща този код. Не знам дали е и на сайта, или само в приложението.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 276
За съжаление не ги хваща юнския код. На сайта пише, че за първа покупка през мобилното се получава 10евро отстъпка, пробвах да вляза като нов потребител, но такава отстъпка не виждам къде има.
Виж целия пост
# 277
Здравейте,
На 05.06. направих поръчка на чифт сникърси през телефона си, без регистрация в сайта. Попълних коректно всички необходими данни, но до момента нямам никакво потвърждение за поръчката.
Проверих електронната си поща (включително папка „Спам“) и SMS съобщенията си, но няма никаква следа от направена поръчка. Поръчвам за първи път от този сайт и се притеснявам дали поръчката изобщо е била приета.
Някой имал ли е подобен случай? Как мога да проверя дали поръчката е регистрирана?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 278
Обадете се по телефона
Виж целия пост
# 279
Обадете се по телефона

Звънях, физически никой не ми отговори.
Виж целия пост
# 280
За регистрирани потребители изпращат потвърждение по имейл след направена поръчка. Предполагам би трябвало и за нерегистрирани. Заплатени ли са онлайн?

Здравейте,
На 05.06. направих поръчка на чифт сникърси през телефона си, без регистрация в сайта. Попълних коректно всички необходими данни, но до момента нямам никакво потвърждение за поръчката.
Проверих електронната си поща (включително папка „Спам“) и SMS съобщенията си, но няма никаква следа от направена поръчка. Поръчвам за първи път от този сайт и се притеснявам дали поръчката изобщо е била приета.
Някой имал ли е подобен случай? Как мога да проверя дали поръчката е регистрирана?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 281
За регистрирани потребители изпращат потвърждение по имейл след направена поръчка. Предполагам би трябвало и за нерегистрирани. Заплатени ли са онлайн?

Скрит текст:
Здравейте,
На 05.06. направих поръчка на чифт сникърси през телефона си, без регистрация в сайта. Попълних коректно всички необходими данни, но до момента нямам никакво потвърждение за поръчката.
Проверих електронната си поща (включително папка „Спам“) и SMS съобщенията си, но няма никаква следа от направена поръчка. Поръчвам за първи път от този сайт и се притеснявам дали поръчката изобщо е била приета.
Някой имал ли е подобен случай? Как мога да проверя дали поръчката е регистрирана?
Благодаря предварително!
[/quote
]

Не са заплатени. Маркирах опцията наложен платеж, адрес за доставка със Спиди.
Виж целия пост
# 282
На сайта им пише “За всеки етап от реализацията на поръчката ще Ви информираме с имейл съобщения.” Освен да им пишете на info@obuvki.bg ако не получавате имейл за потвърждение. Мисля че има и някакъв чат в приложението, но не знам дали се включва реален човек или е само чатбот/ИИ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия