Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 1

  • 11 383
  • 740
# 435
Баба направи сарми ти го обичаше...
А убийци сааа не съм гледала Гаддар ама тук динамиката май е повече и от Чукурци
Виж целия пост
# 436
Олеее, момичета, това беше уникален край! В един епизод се случи всичко, без мотане, без влачене. Супер динамика и мисъл във всяко действие. Направо съм без думи!
Виж целия пост
# 437
Върховна сцена около масата. Реакцията на всички... и Искендер вперил поглед във всеки поотделно.
Наистина много динамичен епизод и много обрати.
Какво ли ни очаква в следващата серия?
Виж целия пост
# 438
И снимката на Боран на масата. Искендер впери поглед в нея.
А погледът на Арас.....безумен...охххх уникално играе това момче! 🔥🔥🔥

Сега съм под въздействие и не мога да търся снимки в социалките. Сигурно има много вече на тая сцена😀
Виж целия пост
# 439
Даааам от всички на масата само майка му го гледаше с любов. Това беше като финал на сериала, но... май всичко тепърва ще започва. Като в "Присъда". Дали тази сценаристка ще има фантазията на Сема, за да държи това темпо? Щото аз едва успявам да гледам, камо ли да коментирам действието.
Виж целия пост
# 440
Даааам от всички на масата само майка му го гледаше с любов. Това беше като финал на сериала, но... май всичко тепърва ще започва. Като в "Присъда". Дали тази сценаристка ще има фантазията на Сема, за да държи това темпо? Щото аз едва успявам да гледам, камо ли да коментирам действието.
Пипи, ще доуточняваме моментите с бг. превода.
Ще пуснем и снимки и гифки. Но не е зле и фрага да открием, ако има такъв.
Момичета, отново ми беше много приятно с вас! Благодаря ви за компанията.
Виж целия пост
# 441
Ще има фраг. Пуснали са съобщение в Х.

Пипи и аз съм така. Не можах да отлепя от екрана. Ама моя говори, аз пиша. Като пуснат и бг буквички, ще си го гледам внимателно😀
Виж целия пост
# 442
Аз за вас не знам ,но намерих това което търся 2 сезона.
Виж целия пост
# 443
И аз това си мислех. От много време чаках нещо такова😀

Ще пуснат сега фрага. Оф пак реклами😀 Ами 2 часа ни една реклама. Не се оплаквам.
Виж целия пост
# 444
Диди, за два сезона на "Deha" ли говориш?

Виж целия пост
# 445
Не Еми 2 сезона чакам нещо да ме залепи след първия сезон на Рибарче и Присъда / цялостно/ - случи се.
ПП:Много харесвах Семейството ,но там тематиката беше друга също. Но направо затаих дъх обичам да съм такава тази Дидка твори и гледа с наслада.
Виж целия пост
# 446
Диди, тогава ще разчитаме на теб за страхотни гифки, които само ти умееш да правиш. А и преводите ти онлайн са супер! Kissing Heart

Виж целия пост
# 447
Булут съзнава ли че прави по добро от предното си???
Виж целия пост
# 448
Фрагче, момичета
 

Виж целия пост
# 449
Хайде, Диди, моля те преведи го, аз ще направя гифките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия