Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 58

  • 44 509
  • 742
# 720
Още малко фенски творения на тема фраг😁🫣
Еве,  фрага е топ 🤣🤣🤣. Аз обаче имам няколко алтернативи, че кака я не ща 😄


Виж целия пост
# 721
Последните предложения по ми допадат, това бих гледала. От първото получих сърцебиене.
Виж целия пост
# 722
"Пандичките" ни са топ.Нито сцените с Пелин,нито сцените с Джем могат да бъдат толкова романтични,истински и разпръскващи любов.Няма нужда Афра да е съблечена по ризка за да се развълнуваш от техните сцени.Достатъчно е да ги видиш така истински прегърнати,с якетата и палтата за да им се наслаждаваш.Дори и облечени и невинно прегърнати от тях лъха сексуалното привличане.Няма нужда даже и от "креватни сцени" да усетиш хармонията им.Но исках да кажа какво ми се иска на мен.Искам "английския джентълмен",да спрат вече да го изкарват "по-светец и от светеца",че току виж и "ангелски крила" му поникнали, и да се опита да "насили" Сейран.В пристъп на паника,тя да се обади на Ферит и Мерт да си го "пообработи реалистично".Не,че нещо ама предвид играта на Мерт,трябва и боя да се изиграе реално,не само сълзите.Само се притеснявам "джентълмена без късмет" да не тръгне да го съди после,че ще измъкне повече пари отколкото от  сериала.
Виж целия пост
# 723
Еве,сега пък на мен изкара акъла......Weary

А-аааа, Вал, изненадваш ме Stuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart
Виж целия пост
# 724
"Пандичките" ни са топ.Нито сцените с Пелин,нито сцените с Джем могат да бъдат толкова романтични,истински и разпръскващи любов.Няма нужда Афра да е съблечена по ризка за да се развълнуваш от техните сцени.Достатъчно е да ги видиш така истински прегърнати,с якетата и палтата за да им се наслаждаваш.Дори и облечени и невинно прегърнати от тях лъха сексуалното привличане.Няма нужда даже и от "креватни сцени" да усетиш хармонията им.Но исках да кажа какво ми се иска на мен.Искам "английския джентълмен",да спрат вече да го изкарват "по-светец и от светеца",че току виж и "ангелски крила" му поникнали, и да се опита да "насили" Сейран.В пристъп на паника,тя да се обади на Ферит и Мерт да си го "пообработи реалистично".Не,че нещо ама предвид играта на Мерт,трябва и боя да се изиграе реално,не само сълзите.Само се притеснявам "джентълмена без късмет" да не тръгне да го съди после,че ще измъкне повече пари отколкото от  сериала.

Има ли нещо по-еротично от съвместното им рисуване - той с дясна, тя с лява ръка, което също е дълбоко символно? Колко са тези, са го правили със сродната си душа?
Виж целия пост
# 725
Сърцето си е подарил Рамо на Афито! 🤍

🪬🤍🧿
Виж целия пост
# 726
🤍🤍🤍🧿🧿🧿
Сърцето си е подарил Рамо на Афито! 🤍

🪬🤍🧿
Виж целия пост
# 727
Когато ви чета ми се иска вашите предложения за сценарий да гледам,а не предложените ни простотии. Добре, че ви има, иначе още при отвличането щях да спра да гледам. Вашите анализи ме поддържаха да изтърпя лудите фантазии на бездарните сценаристи.
Виж целия пост
# 728
https://www.instagram.com/reel/DAiwEi6yvDb/?igsh=MW9tb3ZkMTgwempqeg==

Душици мамини Heart Афито много срамежливичка Heart Eyes
Виж целия пост
# 729
Еве,сега пък на мен изкара акъла......Weary

А-аааа, Вал, изненадваш ме Stuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart
Що?
Виж целия пост
# 730
Този път ме заинтригува
Виж целия пост
# 731
Емрулах ме притесни 🫣
Виж целия пост
# 732
Емрулах ме притесни 🫣

И мен. Само да не кажат, че кака е бременна.
Виж целия пост
# 733
И сега коя ще е бременна? Явно няма да е Сейран, сигурно е каката. Ако я пишат бременна много ще се изложат, ама май не ми пука. То всички бременни, само ГГ не е!!!:angry:


Виж целия пост
# 734
Е пак ли друга булка ще е бременна? И ферит ще каже на Сейран, че е искал детето да е от нея…
Ще замълча!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия