Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да възстановя апетита си по време на бременност?
Какво представлява амниоцентезата и какви са нейните резултати?
Как да кача снимки в албум за бременни майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да възстановя апетита си по време на бременност?
Намаляването на апетита по време на бременност е често срещано явление. Важно е да поддържате балансирана диета и да се консултирате с вашия лекар. Опитайте се да консумирате по-чести, по-малки хранения, избягвайте мазни и тежки храни и се съсредоточете върху продукти, които ви харесват. Уверете се, че сте добре хидратирани и приемайте витамини.
-
Какво представлява амниоцентезата и какви са нейните резултати?
Амниоцентезата е медицинска процедура, при която се взема проба от околоплодната течност за изследване на генетичните аномалии или хромозомните нарушения на плода. Резултатите могат да покажат наличието на такива състояния като синдром на Даун. От съществено значение е да се консултирате с вашия лекар за допълнителна информация и да се подготвите за възможните резултати.
-
Как да кача снимки в албум за бременни майки?
-
Какви са признаците на контракции по време на бременност?
-
Как мога да отслабна след наддаване на тегло по време на бременност?
аууу..... много ме е яд! Няко знае ли дали ще има повторение? Преди го гледах с голям интерес а сега знам ,че ще ми е още по интересно!
Много жени на днешно време искат да раждат така,аз преди да забременея все си казвах : Един ден като забременея ще раждам секцио... защото ме беше много страх:( Сега пак ме е страх но си мисля,че е по леко да си роди една жена нормално и ако всичко е наред ще си родя така



Толкова жал ми беше за момичето със секциото..още една причина да раждам нормално
Та и те са си изревали очите днес на "Такъв е живота".Ей ,няма по-велико нещо от раждането!!!
Но съм го приела философски!
въображението ми работи с пълна сила 

) с единия ни кум и сестрата на мъжа ми- беше голямо преживяване.Исках много да се качим с мъжа ми, защото него го е страх от високо , а аз пък исках да му докажа, че няма от какво да се шубелисва и успях.На кчаване всичко беше ок, но като слезнахме на Алеко се оказа, че има опашка за навръщане около 200м от хора по 6 в редица.В София беше 20 градуса, а горе адски студ.Никой от нас не беше кой знае колко облечен, аз по платнени маратонки и ми измръзнаха и крака и всичко.Взехме си нещо топличко и айде на опашката-чакахме 50 мин , за да се доберем до кабинка.Слизаме в града- едно слънце, едно топличко...хич не ме отпсуваха всички на ум....
само дето сега съм си направо дебела в сравнение с предишниме ми 48-9 кг на 168.