Баба Марта се усмихна, АВГУСТинче мама ритна!

  • 11 804
  • 317
# 180
Да,беееее, mari_eta , няма никой, а на мен ми е скучно. Пак съм на работа и съвсем откачам.
Снимките са супер.


Мога да ти дам на ЛС скайпа си ако желаеш, за да ти е по-молко скучно!
Виж целия пост
# 181
Здравейте момичета! Как сте толкова отдавна не сам писала, че си помислих,че ще ми закрият профила. тези дни е толкова хубаво времето, че постоянно бяхме навън. Иначе за посещенията ми във форума, те са все по - редки, защото на работа по цял ден съм пред компютъра и вечер като се прибера в къщи не ми се доближава до него. Пък и ако знаете как ми се спи, това ми е най - тежко през бременността, че не мога да се написвам. По цял ден съм като парцал и само си мисля за сън. Събота и неделя спа до 12 - 13.00 h.
  За ФМ тук в Стара Загора нямам доверие на дикторите, които имат триизмерн видеозон. Те всъщност са само двама, можете ли да си представите за цял град само двама и съм чувала че не могат да работят добре с видеозоните. За това смятам да ходя в София на преглед като стане време. Вие си пишете постоянно за това, така че сигурно знаете колко струва, а и телефони ще ми пратите когато стане време.
  В нашият форум няма ли някоя бъдеща мама, която да е от Стара Загора, че да обсъждам с нея докторите и може дори да се видим да пием кафе, да се запознаем и заедно да обменяме информация.
Виж целия пост
# 182
Да,беееее, mari_eta , няма никой, а на мен ми е скучно. Пак съм на работа и съвсем откачам.
Снимките са супер.


Мога да ти дам на ЛС скайпа си ако желаеш, за да ти е по-молко скучно!

Да, ама админите са ни спряли всякакви такива екстри. Добре, че е Гугъл толк, та да си чатя с мъжа поне. Там не могат да ме хванат..... Laughing
Виж целия пост
# 183
[Да, ама админите са ни спряли всякакви такива екстри. Добре, че е Гугъл толк, та да си чатя с мъжа поне. Там не могат да ме хванат..... Laughing


Ииииииииииииии, те пък какви лоши админи.......... Бива ли така, да отнемат тази радост на народа, наркотика на чатъра..... Бебенцето ти вече е в друга кутийка - бравос!
Виж целия пост
# 184
Не че съм голяма чатърка. Дори и вкъщи не е винаги вкл. ICQ-то. Ама ей сега ми е скучно пък.
Виж целия пост
# 185
Не че съм голяма чатърка. Дори и вкъщи не е винаги вкл. ICQ-то. Ама ей сега ми е скучно пък.

Влез в чата на бг-мамма. Как се влиза там - в сайта на бг-мамма и от там където пише чат - следвай инструкциите. Винаги има някой там. Аз имам нещо работа, ама за 10 мин мога да вляза! Да ни е скучно и на двете заедно!  Mr. Green
Виж целия пост
# 186
Ехоооооооо, много пусто тука, що така Rolling Eyes?

Тък съм, но ми е много мързеливо  Tired При нас времето е мрачно, пак се опитва да превали. Сутринта водих Йоан на плуване, сега пак се кисне само,че в корито /сгънат на две  Grinning /. Чакам баща му да се прибере и общо взето се помествам от стола пред компютъра, после пред телевизора и пак обратно  Mr. Green Голям мързел днес, голямо нещо  Sunglasses
Виж целия пост
# 187
Mari_eta, забравих да напиша, че благородно завиждам за разходката. Чудни снимки, а големият малък мъж е голям сладур  Grinning
Виж целия пост
# 188
Мда днеска много мързеливо и скука за съжаление:)))
Мери Джейн май имаше още някой от Ст.Загора,ама не се сещам кой  newsm78дано да се обади кой беше,иначе да много готино да се виждаме на кафе момичетата от форума който искат де:) lalalala
Виж целия пост
# 189
Как сте коремчета? Май, всички сме били предимно на вън и как няма в това време.
Вчера ние дори прекалихме с разходката и доста ме заболя корема, но си струваше - сдобих се с нов панталон, който ми е като втора кожа, толкова е лек и удобен. Чак сега осъзнавам какво мъчение беше с дънки - едвам се навеждах да се обуя.

На Енти честито мъжле, не се притеснявай - винаги има следващ път и на панделките ще дойде ред.

Mary_Jane, принципно аз съм заралийка и честичко ходихме с татито събота и неделя на гости. Но сега с тези болки в корема, скоро няма да се прибирам. Живот и здраве, като дойде момента, когато ще мога да пътувам, ще ти се обадя и ще направим мини форумска среща!  Wink

На Милена, честит ритник оф, и аз откога го чакам, ама още си кротува дребосъка

Нямам търпение да дойде новата седмица, за да видя бебчо и да кажат има ли подобрение пустата плацента!!!
Виж целия пост
# 190
Благодаря на всички от името на Милена! И едно питане - тя взима витамини. Но повръща от тях..... Някой друг с подобен проблем?
Виж целия пост
# 191
Момичета ,тази вечер докато гледахме "Джуниър" усетихме бебчо за първи път!!! Grinning
Но ,от толкова чакане да го усетя ,как реагирах? "Еееее ,нааай-сетне, усетих го." Направо съм за убиване! Banghead Явно ми се е изчакало чакането... cry Но пък после ,когато мъжа ми си сложи ръката ,беб4о така силно ритна ,4е леко му я повдигна . Laughing За радост и на двама ни.Сигурна съм ,че когато зачестят ритни4етата ще съм истински щастлива! Grinning
Лека нощ!
И успешна седмица!  bouquet
Виж целия пост
# 192
Добро утро момичета  Hug

Ех, колко ринтичета са раздали бебоцитие. Много ви се радвам и едно голямо БРАВО на бебчетата.  Hug
Нашето мъниче още си кротува. Имам подозрения някакви за едни усещания, но определено не мога да кажа със сигурност, че е бебобнито. Тъй че ще си чакам якия ритник  hahaha
Тук времето е разкошно и едни разходки правихме ... супер направо. Как съм по цял ден пред компа седнала, много добре ми се отрази. И реших всеки ден да си правя наобяд поне 30 мин разходка.

Е, много усмивки и радостни моменти ви пожелавам тази седмица   bouquet Ние днес следобед сме на консултация и ще видим бебчо  Grinning юпиии
После ще докладвам  Party
Виж целия пост
# 193
А, добро утро и от мен! Преди работа ходих да ми вземат кръвчицата, а др. седмица съм на консултация и тогава ще разбера резултатите. Предния път, като се изследвах, излезе, че желязото ми е малко над горната граница. А това е много странно, защото преди време трябваше да пия лекарства, защото бях доста под долната граница, а и пушех....От друга страна за първи път не ми стана зле след взимането на кръв, така че може пък и да ми се е вдигнало желязото..... newsm78

Кроки, ха, честито!
Виж целия пост
# 194
Здравейте и от мен,

Аз от 10-тина дена съм само с Малчо ( татито ни е командировка, но слава богу утре си идва) и гледах през почивните дни хем да му обърна внимание  да поизлезем пред блока, да поиграе, хем да посвърша малко домакинска работа. Та така ме схвана дископатията, че едвам мърдам, подвлачвам си единия крак.
Утре съм на ФМ в мед. център Фемина - някой newsm78 искаше тел. за да си запише час за преглед - 983 30 20 - аз като мина утре ще ви кажа дали съм доволна и как е минало.

Лек и слънчев ден от мен  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия