Подарък 40ти рожден ден

  • 3 624
  • 27
# 15
Подарява се и още как! Аз си го празнувах 40тия с голяма компания и за да е още по-"скандално", получих за подарък часовник 🤭 Ако бяха ми подарили и ножче, и него нямаше да върна. Виж, ако някой носеше в торбата котка, без значение от цвета, щях рязко да си сетя, че съм суеверна 😄 Зависи вие искате ли да направите подарък, ако не ви се занимава, винаги може да ползвате 40ката като оправдание, ако ви се занимава, сигурна съм, че няма да го върне.
Виж целия пост
# 16
Оо, аз за миналия ми рд получих часовник от мм! Толкова исках един iwatch и той ми го взе като изненада, аз не исках да ми купува нещо скъпо. А сега освен времето, отброява и крачките мин и даже пулса! 😁😁😁
Виж целия пост
# 17
Оо, аз за миналия ми рд получих часовник от мм! Толкова исках един iwatch и той ми го взе като изненада, аз не исках да ми купува нещо скъпо. А сега освен времето, отброява и крачките мин и даже пулса! 😁😁😁
Iwatch просто няма как да е прокълнат 🧐 Същото важи за Rado, Oris, Tissot (за моделите с диаманти важи, за другите не съм категорична ), Hublot.
Виж целия пост
# 18
Iwatch просто няма как да е прокълнат 🧐 Същото важи за Rado, Oris, Tissot (за моделите с диаманти важи, за другите не съм категорична ), Hublot.
Да, всякакви диаманти може да се подаряват, изобщо не са прокълнати. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Аз не разбирам как 40 дена на дете е нещо хубаво, последно време супер модерно, прави се като една малка сватба с украса и кетъринг. А 40 годишнина се свързва със смърт Joy в смисъл... логика нула! На 40тия рожден ден на братовчедка ми майка ми изрично 200 пъти ми повтори да не честитя даже... абе писнало ми е на мен от суеверия и глупости
Виж целия пост
# 20
Подарява се и още как! Аз си го празнувах 40тия с голяма компания и за да е още по-"скандално", получих за подарък часовник 🤭 Ако бяха ми подарили и ножче, и него нямаше да върна. Виж, ако някой носеше в торбата котка, без значение от цвета, щях рязко да си сетя, че съм суеверна 😄 Зависи вие искате ли да направите подарък, ако не ви се занимава, винаги може да ползвате 40ката като оправдание, ако ви се занимава, сигурна съм, че няма да го върне.
Виж целия пост
# 21
Ох, ще спамна, ама не мога да се въздържа. Понеже винаги ме е било яд на тази простотия, винаги съм питала, когато някой каже "То не се празнува на 40" ЗАЩО? Това за 40-те дни е бил най-честия отговор, но на въпроса как се вързват 40 дни и 40 години следва мълчание. Имаше и други, но тях дори не ги помня. Единствения що-годе логичен и смислен отговор, който съм получила /за който вярва в такива неща/ е: Че човек има ангел-хранител, който се оттегля на 40, защото се предполага, че вече е достатъчно съзрял да се оправя сам.

Виж целия пост
# 22
Е, не! Това с ангела хранител е върха Grinning
Виж целия пост
# 23
Моля, моля. По конституция всеки има право да вярва на каквото си ще.
Ето, аз примерно вярвам, че някой трябва да ми подари яхта. Ще я взема и на 40 и на петък 13-ти.
Виж целия пост
# 24
А сигурна съм, че тези, дето ги е страх от 40тия рожден ден и не приемат подаръци, ще вземат яхта или 1 милион Joy

Иначе по въпроса. Ако знам, че човекът е суеверен, не бих подарила, не бих честитила. Ще вземе после да му се случи нещо кофти, цял живот ще ме обвинява, че съм му донесла лош късмет. Като нищо и да си развалим отношенията..
Виж целия пост
# 25
Моля, моля. По конституция всеки има право да вярва на каквото си ще.
Ето, аз примерно вярвам, че някой трябва да ми подари яхта. Ще я взема и на 40 и на петък 13-ти.
Ако ти подаря яхта дзвънкай.
Виж целия пост
# 26
Ако човекът празнува - подарява се. Ако не празнува най-вероятно няма да му е приятно да получи и подарък.
Ако му е неприятно  на деня може на другия ден. Ахахх
Аз приемам радушно на всеки ден.Joy
Ако човекът е суеверен може наистина да има обратния ефект и аз не бих рискувала.
Опази господ от северен мъж
Жена може амам мъж.
Да му мина черна котка пътя и да не може на работа да отиде.

Какво казахте? На какъв език е това? Сигурно същия като на автора на поста..
Виж целия пост
# 27
В БГ не се празнува от суеверие, в чужбина кръглите годишнини си се празнуват подобаващо.

всички около мен си празнуваха 40. аз даже направих няколко купона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия