🎁 Коледни подаръци 2024/2025 🎁

  • 141 016
  • 1 483
# 315
Искам да купя хубав и топъл домашен халат. Идеи откъде?

Vienetta - миналата година взех от техните WelSoft
Имат и мн сладурски пончо-та с качулка и достатъчно голям джоб кенгуру

Виж целия пост
# 316
Скрит текст:
Дами, за баща ми търся хубав хавлиен халат, който да попива.
Реших и на бабите да добавя и по един календар със снимки на детенцето ни.
Мисля, че ще се зарадват.
Аз взимах миналата година халат на Mika за мъжа ми, изглежда добре и е дебел.
Скрит текст:
Предполагам и че попива 😁
Мисля да подаря на  дъщеря си и сина си  потомоне/портфейл/. Големи  са 30  -33 годишни.  Може ли да ми препоръчате марки качествени портфейли. Като ги получат  да си кажат - брей майка е в час. Харесват малки портфейли.
За дамата мога да предложа портфейл на Anekke, аз съм около 30-те и майка ми ми подари за миналата Коледа на тази марка, а тя много държи на качеството. Не е мръднал, дизайните са доста интересни и младежки според мен, а и вървят с готини кутии. Предлагат се в Orange, но и в други книжарници съм виждала. За мъжки портфейл мисля, че и тези на Fossil бяха хубави или поне са били преди години.. 😁
[/spoiler]

Откъде купихте халата? Аз съм купувала малки хавлии Мика от Домко и те са  страхотни.
Също търся халат Мика.
Виж целия пост
# 317
Жените у дома много ползваме домашни халати. Имаме по няколко. За мен е важно да нямат качулка за да не ми пречи като седя, лежа с него и дължината му да е до коленете някъде. Имам един по дълъг и изобщо не ми е удобен особено като се качвам и слизам по стълбите у нас. Имам и един който е на Аффект (подарък ми е) много дебел и изобщо не ми е удобен. Колкото и странно да е най-удобните съм си купувала от Пепко и Сънсей за по 20-30 лв.
Виж целия пост
# 318
как ги носите тея халати - аз нося само когато излизам от банята. не мога да си представя да седя или да върша домашна работа по цял ден с халат.
Виж целия пост
# 319
Аз от както ги открих преди няколко години са ми любими. Зарибих майка ми, сестра ми, дъщеря ми и близки приятелки, но нося халат само зимата.
Виж целия пост
# 320
Скрит текст:
Дами, за баща ми търся хубав хавлиен халат, който да попива.
Реших и на бабите да добавя и по един календар със снимки на детенцето ни.
Мисля, че ще се зарадват.
Аз взимах миналата година халат на Mika за мъжа ми, изглежда добре и е дебел.
Скрит текст:
Предполагам и че попива 😁
Мисля да подаря на  дъщеря си и сина си  потомоне/портфейл/. Големи  са 30  -33 годишни.  Може ли да ми препоръчате марки качествени портфейли. Като ги получат  да си кажат - брей майка е в час. Харесват малки портфейли.
За дамата мога да предложа портфейл на Anekke, аз съм около 30-те и майка ми ми подари за миналата Коледа на тази марка, а тя много държи на качеството. Не е мръднал, дизайните са доста интересни и младежки според мен, а и вървят с готини кутии. Предлагат се в Orange, но и в други книжарници съм виждала. За мъжки портфейл мисля, че и тези на Fossil бяха хубави или поне са били преди години.. 😁
[/spoiler]

Откъде купихте халата? Аз съм купувала малки хавлии Мика от Домко и те са  страхотни.
Също търся халат Мика.
Взех го от едно магазинче в града ми, даже бяха още не старите цени .😁 В Домко трябва да имат, и в други онлайн магазини съм срещала.
Виж целия пост
# 321
Халата е добра идея. И аз и ММ носим халати сутрин докато си пием кафето по пижами. Когато е по-хладно имаме меки и дебели, а лятото нося копринен. На ММ му е за смяна.
Виж целия пост
# 322
топли ли този халат ?  аз съм много зиморничава и в кухнята рядко се отоплява, като стана за кафе зимата трябва да се навлека с триста дрехи за да не ми е студено.
Виж целия пост
# 323
топли ли този халат ?  аз съм много зиморничава и в кухнята рядко се отоплява, като стана за кафе зимата трябва да се навлека с триста дрехи за да не ми е студено.


Аз имам поларен халат които много топли. Сутрин като стана, зимата става въпрос, си го обличам и си пия кафето.
Виж целия пост
# 324
Присъединявам се към препоръките за халат за вкъщи. Имаме с дъщеря ми и като се застуди много ползваме с пижамите след ставане преди да се преоблечем. Тя дори има и сатенен за лятото.
Халатът за вкъщи не е памучен, а поларен. Хем топли, хем е лек и мек. Моделът, описан от Реа, ни е най-удобен и на нас.
Скрит текст:
Илюстративна снимка
За подарък може да се купи комплект с пижама/нощница.
Виж целия пост
# 325
И още нещо да добавя за халата. Да има един или два джоба. В бях си мъкна телефона Grinning
Виж целия пост
# 326
топли ли този халат ?  аз съм много зиморничава и в кухнята рядко се отоплява, като стана за кафе зимата трябва да се навлека с триста дрехи за да не ми е студено.


Аз имам поларен халат които много топли. Сутрин като стана, зимата става въпрос, си го обличам и си пия кафето.
Би ли споделила от къде е купен ?
Виж целия пост
# 327
топли ли този халат ?  аз съм много зиморничава и в кухнята рядко се отоплява, като стана за кафе зимата трябва да се навлека с триста дрехи за да не ми е студено.


Аз имам поларен халат които много топли. Сутрин като стана, зимата става въпрос, си го обличам и си пия кафето.
Би ли споделила от къде е купен ?
Подарък ми е.
Но съм  виждала подобни в магазините за бельо.
Виж целия пост
# 328
Някой по-напред беше писал за портфейлите на Anekke. Аз съм много разочарована от тях. Подариха ми два миналата Коледа. На единия копчето се скъса след по-малко от месец употреба, а вторият - вече се бели.


Иначе чанти имам доста, засега са в добро състояние.
И за да не е само спам - дъщеря ми ще получи слушалки за Коледа, които сама си е избрала и адвент календар, който ще напълня с дребни козметични подаръци. На близките от родата приготвям кошници с домашни сладки, дребни подаръчета и някоя хубава книга. Тази година съм избрала да бъде "Не всичко започва от теб", защото за мен определено беше много полезна.
Виж целия пост
# 329
Не знам такова заглавие дали няма да се разтълкува неправилно...

Иначе като идея - миналата година подарявах като "таен Дядо Коледа" луксозно издание на Дикенсовата "Коледна песен".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия