Кутия за обяд - какво приготвяте за училище и офиса? Тема № 16

  • 46 138
  • 976
# 720

За днес сандвич с крема сирене, шунка и кашкавал, боровинки,микс лешник, бадем и кашу,два бонбона пурички
Виж целия пост
# 721
Морена, как придаваш тази форма на питките? Изглеждат досущ като купешките.
Виж целия пост
# 722
Морена, как придаваш тази форма на питките? Изглеждат досущ като купешките.
Ох, ще пробвам да обясня... оформям тестото на фитил и режа шайби, които после разтягам малко и събирам като бохча.  Слагам я с гладката страна нагоре и с ръка я захлупвам хлабаво и започвам да я въртя върху плота и се оформя хубаво топче.  Надявам се да е разбираемо...
Виж целия пост
# 723
За днес-хот-дог,банан,суха паста.
За мен-пиле с картофи.
Виж целия пост
# 724

За днес сандвич на тиган с яйце,луканов салам и пушен кашкавал, ябълка и две меденки.
Виж целия пост
# 725
Днес кутията е тази колаборация:
- дюнер wanna be от питка, филе и краставица на ленти
- грозде
- кекс с орехи
В чантата има банан и барни
Виж целия пост
# 726
Добро утро!

Днес ще готвя идеи от вас Simple Smile
Но за сега, тази сутрин закуската е омлет, грозде и крекери.
Микро виличките се оказаха страхотни. Побират се във всички кутии и разделения. .


Виж целия пост
# 727
Ето какво има и в моите кутии за днес:

Панирани рибни пръчици
Салата Айсберг, краставици и зелени маслини
Картофи със сирене

Диня (за съжаление верoятно последната за сезона...) Всъщност, подсетена от вас, щях банан да взимам, ама тези дето купих от Т-маркета бяха доста зелени, та сега ги чакаме вкъщи да узреят и дояждаме динята.Sweat SmileJoy

Скрит текст:

Eli.............., откъде са тези микро вилички и колко точно са дълги?
Виж целия пост
# 728


Десетина см са. Купих ги по амазон, но ги има в Тему на много по-добра цена.
Виж целия пост
# 729
Мorena много благодаря за рецептата! Задължително ще ги направя. Вчерашните сандвичи не се одобриха. Както и предполагах. Коричката на тези питки става по-твърда, а нашия човек хич не обича корите.
   Днес сме пак на картофи, но този път гофрети, сирене котидж, морков, маслини и царевица. Малко манджа с грозде, но гледам да слагам повече неща ако нещо не му хареса да не остане гладен.

За закуска банички.
Виж целия пост
# 730

За утре правих вита баничка, банан,соленки,две бисквитки Орео и редче бял аеро шоколад
Виж целия пост
# 731
За днес-пица,ябълка,суха паста.
За мен-руло Стефани,десертче Орео.
Виж целия пост
# 732
Виж целия пост
# 733
Днешната кутия наподобява почти на 100% вчерашната като изключим допълнителните неща в чантата ( кексче маймунка на боровец и актимел за пиене.
Виж целия пост
# 734

Това ми се струва прекрасна идея. Само че моите девойки ми връщат варените жълтъци.
Правя яйцата на омлет на тиган без мазнина и даже според зависи го слагам после в ориза.
Благодаря за идеята 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия