
За закуска шиш- сандвич, а за обяд ребра и печен карфиол за гарнитура, които пропуснах да снимам.


) са ми мания... и аз чакам две нови, нищо че нищо не е загубено... Искам да ми е разнообразно, освен че не стои всичко еднакво добре в една кутия... 
(сварих повече крем и гарнирах различно, та да симулирам разнообразие. Ама това е минусът на домашно приготвеното, че няма как да направя много малки количества и после се повтарят, но пък са по-вкусни от купешкия. Даже онзи с канелата по-скоро на мляко с ориз ми напомняше като вкус, ще видим днешният как ще е... ) 


(сварих повече крем и гарнирах различно, та да симулирам разнообразие. Ама това е минусът на домашно приготвеното, че няма как да направя много малки количества и после се повтарят, но пък са по-вкусни от купешкия.




Eдното ми кремче е с орехи и предстои да се появи на снимка тук в някой от идните дни












Препоръчани теми